Nadejście zimowych dni wcale nie musi być takie złe. To czas na pełny relaks w domowym zaciszu w towarzystwie ulubionego serialu lub książki i grzanego wina. Ale oprócz zalet, w chłodnych miesiącach jest tez coś, co zdecydowanie może sprawiać wiele kłopotów – stylizacja włosów.

Zimne powietrze, wiatr, czapki i elektryzujące się swetry z pewnością nie pomagają nam w tym, by utrzymać włosy w dobrym stanie. Często zaraz po wyjściu na zewnątrz po starannie ułożonej fryzurze pozostaje już niewiele. Na całe szczęście istnieje kilka prostych sposobów na to, by pasma wyglądały dobrze niezależnie od pogody. Czasem wystarczy zmienić kilka kroków w ich porannej stylizacji lub dodanie, znów niesamowicie modnych, akcesoriów, by całość nabrała nowy wygląd.

Elektryzujące się włosy? Oto jak sobie z nimi poradzić

Oto 4 niesamowicie proste fryzury, które wykonasz w zaledwie kilka minut. 

Muszla

Niski kucyk to nadal jedna z najprostszych i najmodniejszych fryzur w tym sezonie. Teraz możesz zmodyfikować ja w bardzo łatwy sposób. Zwiąż włosy w kucyk, a następnie przewiń włosy przez gumkę do połowy. Powstałą część rozluźnij, by nadać koczkowi większą objętość. Opadające pasma podepnij wsuwkami. To prosta i elegancka fryzura, która sprawdzi się na każdą okazję. Aby dodać całości szyku, wypuść kilka kosmyków z przodu i dodaj do tego kolczyki maxi.

Perły

Nie musisz przesadnie stylizować włosów, by wyglądały efektownie. Czasem wystarczy dodać kilka dodatków. A w tym sezonie niezmiennie królują perły!

Miękkie fale  

To zdecydowanie coś, co króluje w jesienno-zimowych trendach w stylizacji włosów, więc jeśli masz akurat nieco więcej czasu miękkie fale z przedziałkiem na boku to rozwiązanie idealne!

5 naturalnych składników, które możesz dodać do szamponu, by Twoje włosy rosły jeszcze szybciej

Aksamitne opaski

Niski kucyk + aksamitna opaska – to idealne połączenie, które wybierają wszystkie it girls.