Szczotki, które zapobiegają elektryzowaniu się włosów, nabłyszczają je lub takie, dzięki którym rozczesywanie mokrych włosów jest bezbolesne to niekwestionowane hity.

Bez nich układanie włosów jest zdecydowanie mniej komfortowe. Przedstawiamy kilka przydatnych akcesoriów, które pomogą w codziennym dbaniu o nasze włosy.

Jak zwykle przygotowałyśmy dla was listę produktów wartych uwagi. Mamy nadzieję, ze każda z Was znajdzie wśród nich coś dla siebie!

Przegląd akcesoriów do włosów

Tangle Teezer

Tangle Teezer to produkt stworzony z myślą o właścicielkach łatwo plączących się włosów. Szczotks dostosowuje się do włosów, nie ciągnie splątanych kosmyków, czesze delikatnie zapewniając gładkie i lśniące włosy w mgnieniu oka. Ponoć codzienne szczotkowanie włosów szczotką Tangle Teezer wpływa na zwiększenie ich połysku. Warto podkreślić, ze produkt nadaje się do rozczesywania zarówno włosów suchych jak i mokrych.

Cena: od 32,80 zł
Kupisz tutaj

Przegląd akcesoriów do włosów

Nożyczki fryzjerskie

Klasyczne i podstawowe nożyczki do włosów Cerena Basic. Zostały wykonane z niezawodnej stali nierdzewnej, a uchwyty pokryto natryskowym plastikiem, co sprawia, że świetnie sprawdzają się do cięć prostych oraz fryzur.

Cena: 39,90 zł
Kupisz tutaj

Przegląd akcesoriów do włosów

Remington CB65

Wysokiej klasy lokówka firmy Remington ze szczotką dającą efekt zwiększenia objętości włosów z innowacyjną powłoką o dwa razy gładszej i trzy razy trwalszej strukturze niż standardowe powłoki ceramiczne. Lokówka oferuje dwa ustawienia temperatury.

Cena: od 115 zł
Kupisz tutaj

Przegląd akcesoriów do włosów

Braun SB 1 Satin Hair Brush

Szczotka do włosów zasilana za pomocą baterii, ze wskaźnikiem słabej baterii, funkcją jonizacji i automatycznego wyłączenia oraz z jednolitą budową włosia.

Cena: od 93 zł
Kupisz tutaj

Przegląd akcesoriów do włosów

BaByliss HB50E Szczotka jonizująca

Szczotka do stylizacji, dzięki której włosy stają się zdrowsze, bardziej jedwabiste, błyszczące i pełne blasku Nie elektryzuje włosów. Warto zwrócić uwagę na ergonomiczną, wygodną w użyciu rączkę.

Cena: od 117 zł
Kupisz tutaj

Przegląd akcesoriów do włosów

Tangle Teezer Compact

Compact Styler, kompaktowa wersja popularnej szczotki Tangle Teezer, idealna do torebki lub w podróży.

Cena od: 49,40 zł
Kupisz tutaj

Przegląd akcesoriów do włosów

Olivia Garden Olivia Nano Thermic NT 64 termiczna szczotka ceramiczna 64mm

Profesjonalna elegancka szczotka do modelowania, która, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Nano Thermic(powłoki odpowiedzialnej za ochronę antybakteryjną) zapewnia zdrowsze, bardziej lśniące włosy. Szczotka pokryta ceramiką szybciej się nagrzewa i dłużej utrzymuje temperaturę. Nowe, większe otwory przyspieszają czas suszenia oraz zwiększają przepływ powietrza a przy okazji skracają czas modelowania włosów.

Cena: od 55,40 zł
Kupisz tutaj

Przegląd akcesoriów do włosów

Tangle Teezer Flower

Szczotka zaprojektowana z myślą o czesaniu najmłodszych.Dzięki zastosowaniu innowacyjnego kształtu ząbków ze specjalnego elastycznego tworzywa, szczotka działa niewiarygodnie delikatnie i skutecznie. Rozczesuje włosy bezboleśnie, szybko i przyjemnie. Szczotkę łatwo utrzymać w dłoni, dzięki czemu dzieci mogą również czesać się same.

Cena: od 49,80 zł
Kupisz tutaj

Przegląd akcesoriów do włosów

Olivia Garden Ceramic Ion T55 szczotka 55 mm

Okrągła szczotka przeznaczona do modelowania włosów. Posiada korpus z powłoką ceramiczną i jonizowaną szczeciną, odporna na wodę i wysoką temperaturę. Antystatyczna główka eliminuje osadzanie się kurzu. Szczotka sprawia, że włosy nie puszą się i nie elektryzują. Wyposażona w wyjmowany szpikulec pomagający przy modelowaniu włosów.

Cena: 56 zł
Kupisz tutaj