Platynowy kolor włosów, chociaż trudny w codziennej pielęgnacji, ma jedną wielką zaletę – jest jak płótno, które przyjmuje kolor. Przy tak jasnych włosach otwiera się pole do eksperymentowania z odcieniami. Możesz pokryć pasma niebieskim pigmentem, który ochłodzi kolor i pomoże pozbyć się żółtych, ciepłych tonacji. Jest też wiele innych możliwości, np. wypróbowanie brzoskwiniowych lub truskawkowych eksperymentów, dających intrygujący, festiwalowy efekt.

Dramatyczna zmiana koloru włosów Katherine Heigl. Aktorka nie przypomina siebie

Zabawa odcieniami jest możliwa, dzięki jednemu kosmetykowi. A jest nim toner do włosów, który jest świetnym rozwiązaniem pomiędzy kolejnymi wizytami w salonie fryzjerskim.

To łatwy sposób na odświeżenie koloru i dodanie im blasku. Tonery działają także jak lekka korekta koloru. Z tego rozwiązania mogą skorzystać nie tylko blondynki o bardzo jasnych włosach. Toner sprawdzi się rewelacyjnie również w przypadku ciemnych, brązowych, czarnych, a nawet rudych odcieniach.

Ivanka Trump skróciła włosy. Ma fryzurę celebrytek

Tonery nie zmienią drastycznie odcienia włosów, ponieważ ich działanie jest o wiele mniej intensywne niż nałożenie farby. To sposób na to, by nadać ładny blask i lekko skorygować tonację w prosty i szybki sposób. Dzięki temu Twoja kolejna wizyta w salonie może trochę się opóźnić, ale mimo to włosy będą wyglądały równie rewelacyjnie jak świeżo po koloryzacji.