Wszyscy znamy ten moment przed wielkim wyjściem – wydawało Ci się, że pamiętałaś o wszystkim tymczasem okazuje się, że zapomniałaś o jednej ważnej rzeczy. Często jest to mani, brak zapasowych (bądź pierwszych) rajstop i… fryzura. Wiesz, że chcesz coś prostego, łatwego i efektownego. Pomysły? Przeszukujesz youtube, pinterest i nadal brakuje Ci inspiracji. I co teraz? W takich chwilach zawsze sprawdza się zasada: im prościej, tym lepiej. A oto nasze inspiracje!

ZOBACZ TEŻ: 5 NIEWIARYGODNIE UWODZICIELSKICH FRYZUR. UMIESZ SIĘ TAK UCZESAĆ?

Pomylony warkocz

Prosty, dokładnie spięty i ułożony warkocz nie zawsze odnajduje się na wielkich wyjściach. Co innego z warkoczami tzw. Pomylonymi, gdy widać, że artystę poniosła fantazja. Zaszalej i nie martw się, gdy ktoś zwróci Ci uwagę – to znaczy, że się wyróżniasz!

Wysokie upięcie

Koczek na czubku głowy zawsze wygląda lepiej w towarzystwie wypuszczonych baby hair. I tak ich wszystkich nie złapiesz, więc… po co się martwić?

Perłowo mi

Zawsze gdy brakuje Ci pomysłu najlepiej sprawdzą się niebanalne dodatki. Takimi są cekinowe wsuwki, perłowe wpinki czy wielka, ozłocona opaska. Niby mała rzecz, a zmienia wszystko!

ZOBACZ TEŻ: Undone bun. Zmysłowe & banalnie proste upięcie na wiosnę

Królowa warkocza

Piękna korona z warkocza to prawdziwe wyzwanie. Ale nie musisz być ekspertką w temacie, by zrobić sobie efektowną, plecioną koronę. Jeśli obawiasz się wypadających kosmyków, do dobierańca dołącz też włosy z czoła.

Prosty kucyk

Osobiście nie lubię rozpuszczonych włosów na co dzień, bo moje zawsze wpadają mi w oczy, do nosa i ust albo plączą się tak, że za chwilę wyglądam podobnie do zmokłej kury. Masz podobnie? Niski kucyk zrobisz w 3 minuty, a jeśli przewiążesz go wstążką, nagle okaże się, że to doskonały wybór na każde większe wyjście!

Zakręcone koczki

Nie lubisz, gdy jest zbyt prosto? Spróbuj zrobić sobie 3 niskie warkocze – wystarczy zwinąć je w koczki i odpowiednio zabezpieczyć kilkoma wsuwkami, by zupełnie zmienić swój wygląd. To co, próbujemy?

Loki jak u Shakiry

Masz dwa wybory w tym przypadku: zainwestować w dość kosztowną lokówkę robiącą loki w 15 sekund albo pójść spać z wałeczkami. I jedno, i drugie jest dość proste ale dość niewygodne. Pamiętasz, co mówiłam na temat prostych fryzur? No właśnie.

ZOBACZ TEŻ: COLOR NO COLOR: OTO NAJBARDZIEJ UWODZICIELSKI ODCIEŃ WŁOSÓW NA ŚWIECIE

Artystyczny nieład

Jeśli jesteś osobą, która woli doskonale wyglądać niż tańczyć i skakać, idealnie w Twoim przypadku sprawdzą się wszystkie artystyczne fryzury, które nie wymagają zdolności fryzjerskich. Przyda się za to trochę wyobraźni i sprytu.