W końcu nastała wiosna. Oczywiście technicznie zaczęła się już w ubiegłym miesiącu, ale słońce dopiero się rozkręca i dopisuje w całym kraju. Z przybyciem cieplejszych dni, pojawia się mnóstwo nowych trendów, które pasują do pogody. Jeden z nich przylatuje prosto z lat 90. i siada na Twoich włosach! Domyślacie się, o czym mowa?

Chodzi oczywiście o motyle. Plastikowe spinki, które rządziły pod koniec lat 90. Fryzjerka Nikki Nelms umieściła kilka motyli we włosach modelek i tak wszystko się zaczęło. Motylki nosiły we włosach dziewczynki, nastolatki, a nawet dorosłe kobiety.

ZOBACZ TEŻ: TECHNIKA STRZYŻENIA, KTÓRA NADAJE OBJĘTOŚCI BEZ KONIECZNOŚCI SKRACANIA WŁOSÓW!

Te lata dosłownie buzują od stylowych inspiracji. Ponieważ czeka nas jeszcze wiele słonecznych dni, zgromadziłyśmy dla Ciebie kilka fantastycznych przykładów, z których możesz czerpać z wyprzedzeniem, zanim trend ten oficjalnie pojawi się na ulicach.

Zerknijcie na modelkę Jean Shrimpton, która czapkę z motylami nosiła niemalże dekadę temu, pozując na okładce magazynu poświęconego kobietom, które zrewolucjonizowały lata 60. Nie macie ochoty bawić się w czapki lub spinki z motylkami? Zainwestujcie w piękne opaski jak Viva Delfina.

ZOBACZ TEŻ: ODTWORZENIE JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH TRENDÓW TEJ WIOSNY ZAJMIE CI KILKA SEKUND

Pamiętacie te akcesoria?

Sunday bun day calls for 🦋🦋🦋

Post udostępniony przez Mane Addicts (@maneaddicts)