W upalne i słoneczne dni masz ochotę na krótkie cięcie? Zanim umówisz się na wizytę u fryzjera, sprawdź inne sposoby na to, jak ujarzmić długie włosy, kiedy temperatura na zewnątrz mocno wzrasta. TikTok lansuje modę na fryzurę o nazwie Pony Braid. To połączenie kucyka i warkocza, które w ostatnim czasie przeżywa wielki powrót.

Ta torebka ma swoje 5 minut na TikToku. Najlepszy letni dodatek do stylizacji?

Fryzura z Tik Toka hitem lata

Pony Braid to szybkie upięcie włosów, które jest niesamowicie łatwe do odtworzenia, a dzięki dodaniu kolorowych spinek i koralików można stylizować je na różne sposoby. Dla wielu z nas może kojarzyć się z czasami dzieciństwa. W kilka chwil splatane, długie pasma zebrane w wysokie upięcie nabierały gładkości i nie przeszkadzały w zabawie. Teraz fryzura ta powraca w odświeżonej wersji, a wszystko, czego potrzebujesz, by znów ją wykonać, to dwie gumki do włosów, żel do stylizacji oraz lekki, nabłyszczający olejek.

To wysokie upięcie, które odsłania kark i szyję, idealnie sprawdza się w upalne dni. Na początku zaaplikuj żel do stylizacji i zaczesz włosy w wysoki kucyk. Dzięki temu wszystkie kosmyki będą gładko przylegać przy skórze. Następnie dodaj odrobinę lekkiego olejku, aby pasma, które zostały zebrane w kucyk nabrały miękkości i blasku. Na koniec zapleć z nich luźnego warkocza. Szybka, letnia fryzura gotowa! Jak widzisz nie potrzebujesz wiele, by zyskać modny wygląd, do którego kluczem jest prostota. A jeśli chcesz, aby Twój Pony Braid nabrał wakacyjnych wibracji – zamiast zwykłych, cienkich gumek do włosów, wykorzystaj kolorowe scrunchies.

@georgina.gigii Who is trying this one in summer? 🥰 #summerhairstyle #hairstrend #hairgoals #braid #ponytail #ponybraid #hairbraids #hairstyles2021 #hairtutorials ♬ No idea x body party - ᴊᴏʀᴅᴀɴᴀᴜᴅɪᴏᴢᴢ 🦋
@kerifay Low ponytail braid 🤎 what do you want me to do next? #hairstyles #hairtutorials #hairtutorial #ponybraid #ponytailbraid #shorthairstyles #wip ♬ 12 - Tess