Niejednokrotnie przekonałyśmy się, że kombinowanie ze swoimi włosami na własną rękę może skończyć się bardzo źle… Na pewno większość z was pokusiła się o samodzielne obcięcie grzywki, nie wspominając już o eksperymentowaniu z kolorami. O tym, że może skończyć się to tragicznie przekonała się pewna vlogerka, która podczas streamu na żywo chciała rozjaśnić swoje niebieskie włosy.

18-letnia Lola Faith ma z natury afro loki. Dziewczyna lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, a na głowie miała już chyba każdy możliwy kolor, od niebieskiego przez czerwony aż po żółty. Jedno jest pewne, vlogerka nie lubi nudy, a włosy stały się jej znakiem rozpoznawczym.

ZAUWAŻYŁAŚ, ŻE TRACISZ WŁOSY? TO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ”

Podczas ostatniego streamu na żywo dziewczyna chciała rozjaśnić swoje niebieskie włosy. Silne działanie chemikaliów sprawiło, że kiedy Lola zaczęła czesać włosy, te wypadały jej kępkami. W ciągu kilku sekund dziewczyna…wyłysiała.

Dziewczyna przyznała, że wiele razy farbowała włosy i nigdy nie spotkało jej coś takiego. Na szczęście, dzięki wsparciu mamy i znajomych, zaakceptowała swoją łysinę i stwierdziła, że włosy niedługo odrosną. Ten przypadek jednak daje do myślenia…

PRZYSZŁA DO FRYZJERA NIEMAL ŁYSA. OPUŚCIŁA SALON… Z IDEALNĄ FRYZURĄ!”