Rudy stał się tak popularny, że wiele gwiazd (blondynek) postawiło na miedzianą metamorfozę. Podobnie jak inne kolory, rudy ma wiele odcieni, przypisanych trików i ściśle związanych z nim trendów. Jeśli marzysz o rudym kolorze włosów lub jesteś szczęśliwą posiadaczką tego koloru, jesteśmy tu dla Ciebie, aby rozwiązać wszystkie Twoje wątpliwości. Przed Tobą pięć wspaniałych inspiracji i wskazówek.

Jessica Chastain

Bez wątpienia najmodniejszym kolorem sezonu jest wenecka miedź. Aktorka Jessica Chastain jest fantastycznym źródłem inspiracji. Jej intensywny kolor to zasługa kolorysty Maison Eduardo Sánchez. Choć wcześniej była blondynką w tym kolorze prezentuje się równie bosko! Jeśli zdecydujesz się na farbowanie, unikaj sztucznych odcieni, które nigdy nie miałyby szansy zaistnieć w naturze.

ZOBACZ TEŻ: GEOMETRYCZNE BOBY I NEONOWA KOLORYZACJA. DRASTYCZNE METAMORFOZY MARCA JACOBSA

Kate Walsh

Eksperci są zgodni co do tego, że w 2018 roku odchodzi się od głębokich, ognistych odcieni czerwieni. Najpopularniejsze kolory będą zgodne z naturą. Imitacją kolorów, które istnieją naprawdę. Poza koloryzacją w stylu Jessiki Chastain modne będą również odcienie miedziane mieszane z odcieniami czekoladowymi.

Miranda Hobbes (Cynthia Nixon)

Kilkanaście lat temu narodził się trend, który obserwowałyśmy głównie w serialach z lat 90. oraz w filmach, które królowały na naszych ekranach. To trend zdecydowanie przeciwny współczesnym trendom. Marchewkowy kolor jest już passe.

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJMODNIEJSZE KOLORY WŁOSÓW NA WIOSNĘ 2018! (FOTO)

Emma Stone

Jeśli nie chcesz torturować swoich włosów, postaw na odcienie, które znajdują się w bliskich okolicach brązu i czerwieni. Emma Stone zaryzykowała i postawiła na oryginalny odcień głębokiej miedzi.

Isla Fisher

Jasne rude pasemka prezentują się perfekcyjnie w towarzystwie oczu zielonych, bursztynowych, brązowych lub miodowych. Masz piegi? Rewelacyjnie! Kolorysta powinien zaproponować Ci odcień, który będzie dopełniał największe atuty Twojej twarzy. Niestety, jeśli borykasz się z niedoskonałościami (blizny, trądzik), taki odcień mógłby je zaakcentować.