Warkocz od kilku dobrych lat jest uwielbianą fryzurą wielu dziewczyn. Nie dość, że szybko i łatwo się go wykonuje, to wygląda bardzo kobieco i elegancko. Dodatkową zaletą jest to, że możesz go wykonać na wiele sposobów. Jeśli jednak znudziły cię wszystkie wersje, które znasz to spróbuj pipe-braid. To najmodniejsze uczesanie tego lata!

Pipe z angielskiego znaczy rura. Nazwa wzięła się stąd, że warkocze wykonywane tą techniką przypominają coś w rodzaju „kabla”, który mocno przylega do głowy. Fryzurę pierwsza na Instagramie pokazała Nicci Welsh – duńska fryzjerka, która też nadała jej tę nazwę.

ZOBACZ TEŻ: STYLIŚCI WYBRALI NAJMODNIEJSZĄ FRYZURĘ NA FESTIWAL!

Chcesz spróbować ją wykonać? Rozdziel włosy na dwie części, następnie weź od góry jedno pasmo z lewej lub prawej strony. Drugą ręką chwyć z boku, zrób pętelkę i zawij pasmo wokół pasma. I tak aż do karku zawijaj każdą część. Resztę włosów podtapiruj i zostaw rozpuszczone. Brzmi skomplikowanie? Nie martw się, poniżej znajdziesz dokładne video, przedstawiające krok po kroku wykonanie fryzury.

Pipe-braid świetnie nada się na różnego rodzaju festiwale, a nawet ślub przyjaciółki. W takich warkoczykach z pewnością wzbudzisz zainteresowanie.

ZOBACZ TEŻ: 10 NAJMODNIEJSZYCH FRYZUR NA LATO, KTÓRE MUSISZ WYPRÓBOWAĆ!

Podoba ci się?