Pink znana ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do urody zainspirowała swoją córkę do podążania jej śladami. Siedmiolatka, która kilka miesięcy temu nagrała swój pierwszy tutorlial makijażowy, zadebiutowała nowym kolorem włosów. Rodzice pękają z dumy. Jej tata postanowił podzielić się zdjęciem odmienionej córki na Instagramie.

Tego samego dnia, kiedy zdjęcie trafiło do Sieci, Willow pokazała nowy look podczas koncertu mamy. Według magazynu „People” początkująca wizażystka zaskoczyła publiczność, dołączając do swojej mamy po wykonaniu utworu „Raise Your Glass”.

Fioletowe włosy to prezent urodzinowy. Pink napisała na Instagramie, że Willow staje się silną, inteligentną, wrażliwą, małą kobietą. Jest bardzo dumna z córki i cieszy się każdą wspólnie spędzoną chwilą. Internauci są zachwyceni metamorfozą dziewczynki.

ZOBACZ TEŻ: PINK DO INTERNAUTÓW: „MOŻE JESTEM TŁUSTA, ALE NADAL PIĘKNA!”

Jedna z komentatorek, która przedstawiła się jako fryzjerka z trzydziestoletnim stażem, zauważyła, że wielu rodziców zupełnie niesłusznie kontroluje włosy swoich dzieci. W swoim instagramowym apelu zwróciła się bezpośrednio do rodziców:

Pozwólcie dzieciom eksperymentować z włosami, jeśli tego chcą. To ich indywidualność. Brawo Pink!

ZOBACZ TEŻ: PINK WYJAWIŁA SWÓJ NAJWIĘKSZY SEKRET. TO DLATEGO OD LAT NIE ZAPUSZCZAŁA WŁOSÓW!

Co o tym sądzicie?