W nadchodzącym sezonie to lata 60.  staną się największą inspiracją dla makijażystów i fryzjerów. Najlepszym przykładem jest Selena Gomez, której ostatnia stylizacja potwierdza narodziny wielkiego trendu.

Piosenkarka pojawiła się w znanym programie rozrywkowym The Tonight Show Starring Jimmy Fallon w zachwycającej fryzurze – gładko zaczesanych włosach z pięknie wywiniętymi końcówkami i grzywką typu curtain bangs.

Jennifer Lopez w nowej wersji boba. Wygląda genialnie!

Teraz kolejna wielka gwiazda potwierdza, że lata 60. znów wracają do łask. Zachwycająca Jennifer Lopez wystąpiła w kampanii Guess, w której wyglądała absolutnie wyjątkowo. Zapowiedź reklamująca nową wiosenną kolekcję pojawiła się na oficjalnym profilu marki.

Gwiazda olśniewa wyglądem, po raz kolejny potwierdzając, że wiek to tylko liczba. Całość zachowana została w klimacie lat 60., a największą uwagę przyciąga piękna, kobieca fryzura Jennifer – sprężyste loki i zmysłowe smokey eye.

Jennifer Lopez w za małej sukni ślubnej. Tak przygotowuje się do ślubu?

Tym razem został zachowany klimat gwiazdy filmowej z lat 60. Połączony z Madonną lat 80. i Sofią  Loren. – czytamy na oficjalnym profilu Guess.

Trzeba przyznać, że Jennifer idealnie odnalazła się w tej roli.