Wraz ze zbliżającą się wiosną będziemy świadkami pojawiania się wielu trendów fryzjerskich. W koloryzacji już nastąpiły pewne zmiany. Od wiśniowej brunetki i grzybowego brązu po tiramisu blond i maślany blond. Nie brakuje pięknych kolorów włosów, które możesz wykorzystać jako inspirację podczas następnej wizyty w salonie. Jeśli myślisz o metamorfozie przed nadchodzącą wiosną, jest jeden kolor włosów, który naprawdę warto wypróbować. Mowa oczywiście o perłowym blondzie. Piękny, naturalny perłowy blond zastępuje lodowaty platynowy odcień. Miękkie, maślane odcienie są idealne dla osób, które chcą jasne włosy, ale w bardziej neutralnym i naturalnym kolorze.

Midnight Black Hair: koloryzacja włosów inspirowana gotyckim stylem

Blond to niezwykle rzadki kolor. W celu jego uzyskania  wiele kobiet farbuje włosy.  O co poprosić w salonie, jeśli chcesz wypróbować modny perłowy blond, którym wszyscy się zachwycają? Perłowy kolor ucieka od nadmiernie sztucznego wyglądu. Ma też w sobie bogactwo, które sprawia, że włosy wyglądają zdrowo.

Perłowy blond to idealny kolor na wiosnę i lato, nadający włosom ciepły, plażowy klimat bez wysiłku, jednak przejście na blond i utrzymanie koloru włosów wiąże się z dużymi wymaganiami. Wizyta w salonie niezbędna będzie co cztery tygodnie.  Umówienie się na wizytę u fryzjera ze zdjęciami to świetny punkt wyjścia, ale musisz też przyjść z odpowiednim zestawem oczekiwań. Twój odcień skóry i aktualny kolor włosów mogą wpływać na odcień blondu, który będzie osiągalny. Nawet jeśli przyniesiesz kilka świetnych przykładów swojej ulubionej gwiazdy z perłowymi blond włosami, twoja wersja może wyglądać nieco inaczej. Pamiętaj zatem, aby wybrać naprawdę dobrego specjalistę. Poniżej znajdziesz kilka wspaniałych inspiracji.

Włosy w modnym stylu glamour. W tych fryzurach będziesz wyglądała niesamowicie

Sonda

Opalanie

Odważyłaś się kiedykolwiek obciąć włosy samodzielnie?