Paulina Sykut-Jeżyna od lat stara się, aby jej wizerunek był konsekwentny. Nie wprowadza zbyt dużych zmian do swojego wyglądu, jednak tym razem postanowiła pójść na całość. Zobaczcie jej metamorfozę!

Sylwia Grzeszczak wróciła do ciemnych włosów? Fani zachwyceni: „Tęskniłam za tym kolorem”

Paulina Sykut-Jeżyna i jej wizerunek

Wiele osób bardzo ceni sobie styl Pauliny. Jej garderoba składa się w większości z przepięknych sukienek, chociaż prezenterka nie stroni od sportowych ubrań. Jeśli chodzi o włosy, przez większość czasu wybiera brązowe odcienie, które pięknie podkreślają jej urodę. Tym razem postanowiła coś zmienić! Wybrała się do fryzjera, który całkowicie odmienił jej wizerunek. Tak teraz wygląda popularna dziennikarka!

Paulina Sykut-Jeżyna u fryzjera

Paulina na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcia, na których widać efekt pracy fryzjera. Wygląda olśniewająco! Prezenterka zdecydowała się na nowe cięcie oraz na koloryzację, która powoli wkracza do najnowszych trendów. Farbowanie, które wybrała, nazywa się bronde, czyli połączenie blondu z brązem. Jeśli chodzi o cięcie, to jest ono mocne. Paulina postawiła na długą grzywkę. Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Na Instagramie dziennikarkę obserwuje aż 319 tysięcy osób! To ogromna liczba, nic więc dziwnego, że pojawiło się tyle reakcji.

Stylizacja włosów bez ryzyka ich zniszczenia? Z tym nowatorskim urządzeniem to możliwe!

„Jakoś zupełnie inaczej, ale przepięknie i w blond, i w czarnych. Kobieta zmienną jest i to jest piękne”.

„Dziewczęco, uroczo”.

„Wow!!! Jakie piękne włoski”.

„No ledwo poznałem. Metamorfoza udana. Wzbudza zachwyt”. 

Trzeba przyznać, że Paulina Sykut-Jeżyna wygląda w nowej fryzurze bardzo dobrze! Jak Wam się podoba bronde? Waszym zdaniem będzie to jesienny hit koloryzacji?