W upalne dni najlepiej sprawdzają się wysokie kucyki i niedbale zawiązane koczki. To upięcia, które wyglądają świetnie i pasują do każdej stylizacji. A tego lata mamy mnóstwo pięknych dodatków, dzięki którym nawet najprostszy kucyk wygląda mega efektownie. Wiedzą o tym również gwiazdy, które chętnie wybierają kolorowe ozdoby, dodające im dziewczęcego uroku.

Patrycja Kazadi niedawno przeszła ogromną metamorfozę. Swoje ciemne, długie pasma zamieniła na seksownego blond loba. W nowej, wakacyjnej fryzurze prezentuje się rewelacyjnie, a jej fani widzą duże podobieństwo do jednej z zagranicznych piosenkarek – Nicki Minaj.

Patrycja ma jednak swój własny styl. Celebrytka często lubi zaskakiwać oryginalnymi stylizacjami. Jedna z jej ostatnich zachwyca – a to za sprawą mega modnego dodatku do włosów.

MICHELLE OBAMA PRZYŁAPANA BEZ PERUKI. TAK WYGLĄDAJĄ JEJ NATURALNE WŁOSY

Celebrytka pojawiła się ostatnio w telewizji śniadaniowej, na tę okazję założyła zwiewny kombinezon maxi z odsłoniętymi ramionami, a całość uzupełniła jedną z najmodniejszych, letnich fryzur – wysokim kucykiem ozdobionym czarną, welurową frotką.

To nie pierwsza celebrytka, która uwielbia ten dodatek do włosów. Jego wielką fanką jest również Natalia Siwiec, Julia Wieniawa czy Hailey Bieber.

„SAM PHOTOSHOP. GDZIE TA NATURALNOŚĆ”. NAJNOWSZE ZDJĘCIE DODY ZSZOKOWAŁO FANÓW