Pasemka Halo zostały okrzyknięte jednym z najgorętszych letnich trendów w koloryzacji włosów. Jak sama nazwa wskazuje, rozświetlają pasma i podkreślają piękny wielowymiarowy kolor. Nie musisz już wybierać między jednym kolorem. Ta sprytna technika jest prosta i gwarantuje niezwykłe efekty. Metoda koloryzacji halo ma na celu podkreślenie kształtu i stylu konkretnej fryzury poprzez delikatne łączenie ciemniejszych i jaśniejszych odcieni włosów z jaśniejszymi sekcjami skupionymi na górze, gdzie pada światło. Krótko mówiąc, pasemka halo subtelnie rozprowadzają kolor na górnych warstwach włosów, aby rozjaśnić ich ton.

Włosy też się starzeją. Jakie są tego oznaki zdradza trycholog

„Ten pierścień światła utrzymuje wymiarowy, efektowny i eteryczny kolor, jednocześnie dodając objętości i liftingu”, wyjaśnia stylista fryzur Jason Hogan. Podczas gdy zwykłe pasemka często mogą wyglądać dwuwymiarowo, specyficzne rozmieszczenie świateł halo wokół przedniej części głowy dosłownie nadaje włosom anielską aureolę.

Ekspertka Chrissy Danielle pokazała swoim obserwatorom, jak wykonuje się taką koloryzację różnymi technikami. Dobrą wiadomością jest to, że technika koloryzacji jest łatwa w utrzymaniu i wygląda idealnie, niezależnie od tego, czy chcesz rozpuścić włosy, czy związać je w koczek.

Sukienka z hiszpańskim dekoltem. 6 przepięknych propozycji na wesele, randkę i piknik

Sonda

Koloryzacja włosów

Wolisz farbować włosy u fryzjera, czy w domu?