Paris Jackson jest jak kameleon. Do tej pory miała na głowie niemalże każdy kolor. Była między innymi blondynką, farbowała włosy na brzoskwiniowo, a raz zdecydowała się nawet na kolor jednorożca. Niemalże zawsze korzysta z usług tej samej stylistki fryzur i tak było i tym razem. Wierzcie lub nie, ale kobiety postanowiły zaszaleć i wybrały kolor… arbuzowy.

Riawna Capri uchodzi za prawdziwego geniusza w dziedzinie koloryzacji hollywoodzkich włosów. Po raz kolejny wzięła pod opiekę pasma piosenkarki. Po farbowaniu opublikowała zdjęcie na Instagramie, a koloryzację nazwała „arbuzowym blaskiem”. Według niej to idealny kolor na lato.

ZOBACZ TEŻ: PARIS JACKSON CHWALI SIĘ ZDJĘCIEM NIEOGOLONYCH NÓG I OBURZA OPINIĘ PUBLICZNĄ

Trzeba przyznać, że Jackson w nowym kolorze włosów wygląda całkiem ciekawie. Arbuzowy odcień to nie wszystko. Na włosach celebrytki wykonano również popularny wśród gwiazd zabieg Olaplex. To nowość, którą styliści uwielbiają za zdolność ochrony włosów przed chemicznymi uszkodzeniami.

Arbuz jest jednym z owoców, które królują tego lata. Nie tylko w dziedzinie koloryzacji, ale i pielęgnacji skóry. Jego wspaniałe właściwości wykorzystywane są coraz chętniej, a wiele marek wdraża go do produkcji fantastycznych kosmetyków.

ZOBACZ TEŻ: ARBUZOWA ŻELOWA MASECZKA, KTÓRA WYPRZEDAŁA SIĘ ZANIM TRAFIŁA DO SPRZEDAŻY

Co myślicie o nowym kolorze włosów Paris?