Generacja Z oraz jej przywiązanie do wszystkiego, co uważa za retro, właśnie wchłonęły charakterystyczną fryzurę Pameli Anderson ze „Słonecznego Patrolu”. Estetyka nazwana przez TikTokerów #Pamcore wpływa na współczesne pary rock’n’rollowe, w tym Machine Gun Kelly i Megan Fox, a także Travisa Barkera i Kourtney Kardashian.

Poznajecie? TAK, właśnie tak teraz wygląda Pamela Anderson

Pamcore: kultowa fryzura Pameli Anderson z lat 90.

To zdecydowanie pierwsza fryzura, o której ludzie myślą, kiedy mowa o Pameli Anderson. „Jej upięcie jest zdecydowanie tym jedynym! Zawsze podobała mi się ta fryzura i nadal inspiruję się stylistami fryzur, którzy ją stworzyli”, przyznał Barry Lee Moe stylista fryzur z Los Angeles.

Moe przypisuje popularność Pameli w pokoleniu Z efektowi ikony. „Ta fryzura pasuje do każdego kształtu twarzy i z biegiem czasu stylizowano ją na wiele sposobów”. Gwiazda TikToka Nessa Barrett niedawno wypróbowała fryzurę pokazując ją prawie 18 milionom fanów. I nie jest sama. W aplikacji opublikowano setki filmów, w których próbuje się odtworzyć fryzurę.

 

„Musimy ratować przed śmiercią również nienarodzone ukraińskie dzieci”. Fundacja Kai Godek rozpoczyna akcję informacyjną wśród uchodźczyń