Takiego koloru włosów na pewno nie spodziewałaś się na liście letnich trendów. A jednak! Mroźne odcienie mają się bardzo dobrze również podczas wakacyjnych miesięcy. W szczególności jedna propozycja jest teraz bardzo na topie. Chodzi o Oyster Grey czyli piękny, jasny kolor z głębokim połyskiem.

Oyster Grey – nowy trend w koloryzacji włosów

Nowy trend w koloryzacji włosów to nic innego jak połączenie jasnej szarości z odrobiną niebieskiej poświaty. Taki twist to nieoczekiwana propozycja. Tym bardziej, że najmodniejsze propozycje to teraz ciepłe blondy i brązy z dodatkiem jasnych, świetlistych refleksów.

Na takim tle srebrzysta koloryzacja Oyster Grey wypada bardzo intrygująco. Trzeba jednak pamiętać o tym, że bazowym kolorem jest tu biel, dlatego im ciemniejsze są Twoje włosy, tym więcej rozjaśniacza będą potrzebować, aby osiągnąć oczekiwany rezultat. Taka koloryzacja jest też trudna w utrzymaniu – częste wizyty w salonie fryzjerskim będą w tym przypadku obowiązkowe, aby utrzymać imponujący efekt srebrzystej poświaty. Chodzi o częste tonowanie koloru, aby nie pojawiały się ciepłe odcienie.

Skunk Hair – trend w koloryzacji, który przybiera na sile. Uwaga! Wzbudza wiele skrajnych emocji

To z pewnością jedna z ciekawszych propozycji na letnie metamorfozy. W szczególności dla wytrwałych, którzy będą dbać o to, by kolor szybko się nie wypłukał. Srebrzysty, jasny odcień wygląda intrygjąco i z pewnością wyróżnia się spośród wszystkich dotychczasowych trendów.

Sonda

koloryzacja oyster grey

Podoba Ci się koloryzacja Oyster Grey?