Na pewno zdarzyło Ci się kiedyś śledzić wzrokiem piękną nieznajomą. Niekoniecznie podziwiałaś jej twarz, wybory modowe czy ciało. Bądźmy ze sobą szczere – nic nie przyciąga wzroku drugiej kobiety tak skutecznie, jak piękne i zadbane włosy. Najlepiej długie i błyszczące. I już wiesz, że chciałabyś się z nią zaprzyjaźnić. Choćby po to, by zdradziła Ci, kto zrobił jej tę piękną koloryzację.

ZOBACZ TEŻ: HIT! OTO KOLORYZACJA, KTÓRA W 2019 ROKU ZASTĄPI SZALENIE MODNĄ PLATYNĘ!

Możemy już się przyznać, że mamy ogromnego bzika na punkcie świetnych koloryzacji. Po prostu nie ma niczego lepszego! A obserwując kończące się powoli Tygodnie Mody wiemy, że te 3 koloryzacje będą modne na wiosnę z prostego powodu – nosiło je większość obecnych tam kobiet i mężczyzn. I jeśli zapytasz o to swojego fryzjera, potwierdzi Ci prawdziwość tych informacji. Tak więc od wiosny liczą się tylko trzy kolory: rozjaśniony blond, kremowy blond i miedziany brąz.

Rozjaśniony blond

Kolorem przewodnim na głowach wszystkich blondynek będzie rozjaśniony blond. Doskonale odnajduje się wiosną, kiedy przyroda budzi się na nowo do życia. Jest świeży, lśniący i chwyta za serce od pierwszego spotkania. I wcale nie musisz używać podwójnej platyny, jeśli chcesz osiągnąć podobny efekt – wystarczy, że wraz ze swoim fryzjerem rozjaśnicie włosy za pomocą drobnych pasemek. Dzięki temu utrzymacie świeży i lekki kolor, bez zbędnego obciążenia. Pamiętaj, że przy tym kolorze niezbędny jest odpowiedni szampon i odżywka chroniące kolor.

Miedziany Brąz

Coś dla brunetek, czyli ciepły, zmiksowany brąz z miedzią. Jest on wyciszoną wersją ognistej miedzi, która z kolei królowała na jesieni. Miedziane pasemka pasują do każdej karnacji. Zyskasz piękny kontrast szczególnie, jeśli wybierzesz mocny brąz z ciemną pigmentacją. Jeśli masz naturalnie ciemne włosy i chcesz jedynie drobnej zmiany, miedziane, ciepłe i złote pasemka dodadzą Twoim włosom lekkości i świeżości na wiosnę.

ZOBACZ TEŻ: Tak się kończy wizyta u kiepskiego fryzjera (ZDJĘCIA)

Kremowy blond

Ten blond wpada delikatnie w chłodny odcień żółci, zachowując przy tym miękkość i lekkość, tak bardzo charakterystyczną dla wiosny. Aby uzyskać podobny kolor, warto jest użyć kremowych odcieni na górnych pasmach włosów – wystarczy pokryć te warstwy, które słońce ociepli swoim blaskiem. Trwałość jest niesamowita – podobno dobrze nałożona, kremowa farba potrafi wytrzymać nawet 4 miesiące!

Zdradzisz nam, który odcień już skradł Twoje serce?