Krótkie włosy utrzymują się na topie już kolejny sezon i nic nie zwiastuje tego, aby było inaczej. Jest wygodnie, lekko, a stylizacja nie wymaga wiele wysiłku. Proste, czy kręcone, wszystko zależy od Ciebie. Boby i loby to tylko kropla w morzu inspiracji. Wydaje się, że nic nie może pójść źle, a jednak!

Jesteśmy świadome, że nie w każdej fryzurze jest nam do twarzy. Jednym pasuje grzywka, innym loki, a jeszcze innym niesforna pixie. Jednak czy wiecie, że istnieje fryzura, w której żadna kobieta nie ma szans wyglądać dobrze? Co ciekawe promuje ją wiele gwiazd! Jesteś ciekawa o jakiej fryzurze mowa?

ZOBACZ TEŻ: BLAKE LIVELY ZMIENIŁA FRYZURĘ! TO JEDNA Z NAJMODNIEJSZYCH STYLIZACJI NA WIOSNĘ?

Krótko obcięte włosy, sięgające za ucho są w większości przypadków dość problematyczne. Nie każdemu pasują, przez co wiele look’ów wygląda po prostu źle.

Przekonała się o tym sama Keira Knightley, która w takim wydaniu wygląda bardzo niekorzystnie. Przy tej długości włosy pozostawione w nieładzie wyglądają na niezdrowe i zaburzają proporcję twarzy. Drobna i delikatna twarz aktorki wydaje się większa i zmęczona.

Dlatego, jeśli marzysz metamorfozie, unikaj tej fryzury jak ognia. Może warto pomyśleć o nieco innej długości włosów? Z lobem możesz eksperymentować. Kręcić, prostować, robić wszystko, co zechcesz.

ZOBACZ TEŻ: BLAKE LIVELY ZMIENIŁA FRYZURĘ! TO JEDNA Z NAJMODNIEJSZYCH STYLIZACJI NA WIOSNĘ?

Nie zapomnij o konsultacji z fryzjerem. Wybierz takiego, który opowie Ci, jakie fryzury pasują do Twoich charakterystycznych cech twarzy. Jeśli trafisz do takiego, który nie będzie umiał Ci tego wytłumaczyć, uciekaj!