Zdecydowanie nie zaliczam się do osób, które od razu zachwycają się wszystkim i wszędzie. Często wstrzymuje się z zachwytami nad kosmetykami, dopóki dobrze nie przetestuje ich na własnej skórze i staram się przychodzić do Was tylko z prawdziwymi urodowymi perełkami, na buble szkoda mi czasu (chyba, że bardzo się zdenerwuję). Dzisiaj będzie o produkcie, który muszę przyznać, że początkowo potraktowałam bardzo po macoszemu, a teraz bardzo ciesze się, że kosmetyki nie strzelają fochów… Jesteście ciekawe dlaczego?

ZOBACZ: DROGIE PANIE – OTO SUSZARKA, DLA KTÓREJ ODPUŚCIŁAM ZAKUP SUSZARKI DYSON! [TEST]

zniszczone włosy po rozjaśnianiu

Cóż tu dużo pisać… Moje włosy przeszły ostatnio sporo i niestety ich kondycja znacznie się pogorszyła. W sumie to nie żadna nowość, że tak czasami dzieje się po rozjaśnianiu. Moje włosy chyba w końcu trochę się zbuntowały i pomimo wspomagacza w postaci Olaplexu stały się suche i zniszczone. Możecie sobie wyobrazić jak wyglądało ich rozczesywanie po myciu…

W swojej łazience mam wiele produktów do pielęgnacji włosów (m.in. świetną, ale drogą maskę z Bumble and bumble., o której napiszę Wam już niedługo), ale ostatnio przypomniałam sobie o pewnej nowości (a przynajmniej nowości dla mnie).

ZOBACZ: UWAGA! MODNA KOLORYZACJA! WŁOSY W KOLORZE RÓŻANEGO ZŁOTA. INSPIRACJE I WSKAZÓWKI

SHIKIORIORI TSUBAKI TERAPIA INTENSYWNIE REGENERUJĄCA

Kuracja od Tsubaki to coś w rodzaju intensywnie nawilżającej maski do włosów. Przeznaczona do włosów suchych, łamliwych i pozbawionych blasku, czyli dokładnie takich jak moje aktualnie. Przyznaję, że produkt leżał w szafce jakieś dwa miesiące i chyba przez to, że naprawdę mam w czym wybierać niespecjalnie spieszyło mi się, żeby po niego sięgnąć. Oj, głupia ja!

Oto kuracja do włosów zniszczonych za 40 zł, która totalnie odmieniła moje włosy

Produkt zawiera w składzie m.in. olejek Tsubaki (a w nim nienasycone kwasy tłuszczowe omega-6 i omega-9, które są łatwo wchłanialne i szybko przenikają do wnętrza włosa, a także witaminy A, B, E, polifenole oraz skwalan), aminokwasy i ceramidy AP. Produkt nakładamy po umyciu włosów szamponem i osuszeniu ich ręcznikiem, chociaż sama przyznaje, że darowałam sobie osuszanie, a z włosów wycisnęłam tylko nadmiar wody. Po rozprowadzeniu maski dzieje się magia… Włosy natychmiastowo stają się bardzo miękkie i gładkie. Ja, jak zwykle, początkowo nie przeczytałam informacji zamieszczonej z tyłu opakowania i zamiast po 10-15 minutach, spłukałam produkt po około 2. A jakie było zaskoczenie przy rozczesywaniu! WOW! Następnym razem zostawiłam produkt na 15 minut i zaskoczenie było jeszcze większe. To naprawdę działa cuda.

ZOBACZ: WIEMY, KTÓRE KOSMETYKI SPRAWIĄ, ŻE TWOJE WŁOSY NIE BĘDĄ SIĘ ELEKTRYZOWAĆ!

Oto kuracja do włosów zniszczonych za 40 zł, która totalnie odmieniła moje włosy
Naklejka już trochę „zmęczona”, ale przynajmniej macie dowód na to, że naprawdę używam tego produktu…

Chyba jeszcze nie zdarzyło mi się pisać recenzji zaledwie po tygodniu używania jakiegoś produktu, ale tym razem zachwyt jest tak wielki, że musiałam podzielić się tym od razu.

SHIKIORIORI TSUBAKI TERAPIA INTENSYWNIE REGENERUJĄCA – cena

Bardzo zaskoczyła mnie też cena produktu. Pierwszy raz mam do czynienia z marką Tsubaki i po pierwszym użyciu kuracji byłam pewna, że to musi być coś drogiego. Okazuje się, że wcale nie jest aż tak źle. Shikioriori Tsubaki Terapia Intensywnie Regenerująca kosztuję 39 złotych i znajdziecie ją w drogeriach Rossmann. Dodam jeszcze, że w skład linii Shikioriori Tsubaki wchodzą również inne produkty – szampon nawilżająco-regenerujący, odżywka nawilżająco-regenerująca oraz nawilżająco-regenerująca esencja do włosów. Ja jeszcze nie miałam okazji ich testować, ale teraz już jestem pewna, że niedługo się to zmieni!

A tymczasem kurację regenerującą polecam Wam z czystym sumieniem!

ZOBACZ: JAK DŁUŻEJ CIESZYĆ SIĘ IDEALNYM ODCIENIEM WŁOSÓW?