Pod hasłem #silverhair na instagramie kryje się prawie 1,5 miliona przepięknych, lśniących i szarych włosów. Kiedy trend pojawił się po raz pierwszy na ulicach i w drukowanych magazynach, wszyscy byli przekonani, że to chwilowa moda na wygląd w stylu Daenerys Targaryen. Jak się jednak okazuje, ten trend nie znika. Ma się wręcz świetnie! Jak myślicie, dlaczego?

Błyszczące, zadbane włosy to marzenie każdej z nas. Mimo, że cenimy sobie elegancję, to lubimy też eksperymentować. A to nie zawsze podoba się naszym włosom. No i te odrosty… Lista narzekań nie ma końca.

ZOBACZ TEŻ: KERATYNOWE PROSTOWANIE WŁOSÓW – WSZYSTKO, CO POWINNAŚ O TYM WIEDZIEĆ!

Wielu osobom szare włosy nieustannie kojarzą się z siwizną, która zupełnie odbiega od trendu na szare, lśniące włosy. A influencerki nieustannie udowadniają, że takie włosy nie postarzają, a wręcz odmładzają! Tym bardziej, że srebrne włosy wcale nie oznaczają nudnej szarości!

Tak więc w opcjach mamy lśniący się srebrzyście blond, ombre z szarości, bronde ze srebrnym blaskiem, srebrzyste, jasno szare, fioletowe a nawet… tęczowe.

Opcji jest naprawdę wiele! I to od Ciebie zależy, która z nich najbardziej będzie współgrała z Twoim temperamentem i charakterem.

ZOBACZ TEŻ: Nie da się ukryć, że Anna Lewandowska ma idealne włosy. Wiemy, jaką maskę stosuje!

Skusicie się na supermodne włosy w stylu “silver hair”?