Tegoroczna Met Gala, która odbyła się po długiej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa, była szeroko komentowana przez media na całym świecie. Ma gali pojawiły się gwiazdy w pięknych i szokujących stylizacjach, niezwykłe fryzury i makijaże, a nawet polityczne deklaracje. Jedną z przykuwających uwagę stylizacji była niewątpliwie czarna kreacja Kim Kardashian.

Fryzura Kim Kardashian sieje zgorszenie

Celebrytka włożyła na głowę czarną maskę przypominającą kominiarkę. Zasłaniała ona całą głowę. Nie widać było oczu, nosa i ust. Z tyłu głowy znalazł się jednak otwór na długi koński ogon sięgający do ziemi. Właśnie, ktoś z najbliższego otoczenia celebrytki ujawnił skandalicznie wysoką kwotę, którą Kim Kardashian zapłaciła za wykonanie fryzury. Opinia publiczna jest jednym słowem zgorszona.

Oto jak wyglądał makijaż, który Kim Kardashian nosiła na Gali MET 2021

Cenę ujawnił stylista fryzur Chris Appleton. Koński ogon kosztował aż 10 000 dolarów. Kardashian nie jest jedyną gwiazdą, która tego wieczoru zaszalała z przedłużaniem włosów. Cena kucyka wynika z łącznego kosztu samych doczepów oraz długiego procesu ich instalacji.

Nakręcono alternatywny finał „Bridgertonów”. Lady Whistledown miała być kimś zupełnie innym