Blake Lively inspiruje setki tysięcy kobiet z całego świata. Ma świetne poczucie humoru, wyjątkowy styl. Jej blond fale wzbudzają zbiorową zazdrość, a raczej wzbudzały, ponieważ aktorka udostępniła na Twittere zwiastun swojego najnowszego filmu i zaskoczyła wszystkich.

W filmie Blake gra Emily, której nagłe zniknięcie z małego miasteczka prowadzi do jej męża, Seana i jej najlepszej przyjaciółki, Stephanie próbującej zagłębić się w ukrytą przeszłość Emily. Podczas gdy krótki zwiastun nie zdradza wielu szczegółów fabuły, thriller z pewnością ujawnia, że postać jest dość niebezpieczna.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI OBURZENI NA BLAKE LIVELY! JEJ ZDJĘCIE BEZ MAKIJAŻU TO JAKIŚ ŻART?!

Pomimo nowego, dość zaskakującego koloru włosów, to nie pierwszy raz, kiedy Blake zmieniła kolor dla roli filmowej. Aktorkę można nazwać kameleonem, ale musicie przyznać, że rude włosy naprawdę pasują do jej urody!

Zwiastun wyjaśnia również, dlaczego Blake usunęła wszystkie zdjęcia z Instagrama i przestała obserwować męża Ryana Reynoldsa. Będziemy tęsknić za zabawnymi autoportretami aktorki oraz jej trollingiem Ryana, ale przynajmniej wiemy, że powodem nie jest ich rozstanie spekulowane przez media na całym świecie.

ZOBACZ TEŻ: BLAKE LIVELY ZNISZCZYŁA DZIENNIKARZA ZA TO PYTANIE… MIAŁA 100% RACJI!

Co myślicie o jej nowej odsłonie?