Czerwień to przełomowy trend w koloryzacji włosów. Po platynowych, mroźnych blondach i uroczych pastelach przyszedł czas na zdecydowane, wyraziste kolory, które stanowią idealne rozpoczęcie jesiennego sezonu. Na zmianę koloru zdecydowały się już Rihanna, Zendaya czy Kate Bosworth.

Trend idący w kierunku rudych odcieni włosów wciąż rośnie. Do wyboru mamy całą paletę różnorodnych odcieni – od żywej miedzi, po soczyste pomarańcze, aż do lekkich, truskawkowych blondów. To bez wątpienia jeden z najmocniejszych trendów na jesień.

Cudne upięcia włosów. To najmodniejsze fryzury na nadchodzącą jesień

Ombre w czerwonych odcieniach

Kolejną odsłoną rudości jest propozycja, która wpisuje się w ciemniejsze tonacje z wyraźnym połyskiem przygaszonej czerwieni. Wielowymiarowa koloryzacja łączy w sobie karmelowe i złote odcienie z ciemnym, bazowym kolorem brązu. Możesz wybrać tonacje idące w odcienie brązu i pomarańczy lub skusić się na ciemniejszą miedź – sekretem uzyskania naturalnie wyglądającego koloru jest zachowanie neutralnej podstawy, która przybiera przygaszone i niezbyt ciepłe odcienie.

Szokująca zmiana Jennifer Lopez. Gwiazda obcięła włosy!

Jeśli Twoje włosy są naturalnie ciemne, możesz połączyć odrost z płynnym przejściem do rudego koloru. Delikatne ombre doda pasmom blasku i wyrazistości, a pozostawienie naturalnego odcienia włosów przy nasadzie sprawi, że koloryzacja będzie wyglądać dobrze nawet po upłynięciu kilku tygodni.

Za popularnością przemawia również fakt, że jest niesamowicie prosty do uzyskania – nie musisz obciążać włosów ich mocnym rozjaśnieniem. Ciepłe czerwienie pokrywają pasma mniej więcej od połowy, tworząc naturalnie wyglądające ombre z płynnym przejściem ciemniejszej podstawy na górze do żywej czerwieni aż po końce.

Twoje włosy są suche i zniszczone? Spróbuj tego!