Olga Kleczkowska to jedna z uczestniczek programu Top Model. Chociaż modelce nie udało się wygrać, znalazła się w ścisłym finale i zyskała wielką popularność i sympatię widzów. Jej kariera nabiera tempa, a młoda gwiazda ma już za sobą kilka ważnych zawodowo projektów.

Nowa fryzura Ivanki Trump to ukłon w stronę lat 90.

Na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia z kolejnych sesji zdjęciowych. Częste zmiany wyglądu nie są dla niej nowością, jednak jedno z jej ostatnich zdjęć wywołało spore zainteresowanie wśród internautów.

Olga Kleczkowska pokazała jak wygląda w jasnym, srebrzystym blondzie. O dziwo nie jest to fotografia z sesji zdjęciowej, a z przeszłości. Modelka jeszcze niecałe dwa lata temu nosiła oryginalną fryzurę. Jasne pasma i proste włosy z grzywką do połowy czoła.

„Najłatwiejsza droga to zawsze wstać i wyjść” Anna Maria Sieklucka wyjaśnia, dlaczego zgodziła się na publikację seksistowskiego wywiadu

Fryzjer musiał zdawać rozszerzoną matme bo grzywka wygląda mi troche na trójkąt hahah
Zdecydowanie kocham cię w tych włosach
Chce taką fryzurę
Masz idealną twarz
Genialny kolor
Urocza

Zdjęcie szybko stało się jednym z najczęściej komentowanych na jej instagramowym profilu. W porównaniu do jej obecnej fryzury – krótkiego boba z prostą grzywką, taka odmiana była sporym zaskoczeniem dla fanów modelki.