Emily Ratajkowski najprawdopodobniej przewidziała, że oczy całego świata będą zwrócone w stronę wczorajszej Met Gali. Postanowiła wykorzystać światło rzucone na czerwony dywan i na Instagramie zaprezentowała swoją najnowszą fryzurę. Serca fanów zadrżały.

Długie włosy modelki przeobraziły się w najmodniejszą (wśród gwiazd) w tym sezonie fryzurę pixie cut. Kilka godzin przed pojawieniem się na czerwonym dywanie modelka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, które jak szybko się okazało, nie do końca przedstawiało prawdziwe plany celebrytki.

ZOBACZ TEŻ: EMILY RATAJKOWSKI ZNOWU BEZ STANIKA! NA INSTAGRAMIE CORAZ WIĘCEJ JEJ PIERSI!

Za fryzurę modelki odpowiada fryzjerka Jennifer Yepez, która jest również autorką wszystkich dotychczasowych peruk, w których pokazywała się Ratajkowski. I w tym momencie metamorfoza modelki zaczyna nabierać rumieńców, ponieważ jak się domyślacie to urocze cięcie to właśnie jedna z nich!

Okazuje się, że zdjęcie powstało podczas przymiarek do Met Gali. Stylistka chciała dać modelce wyjątkowy wizerunek, dlatego postanowiła poszukać inspiracji w perukach. Wydawać by się mogło, że jej długie włosy dają dość szerokie pole do popisu, jeśli chodzi o fryzury. Może to tylko chęć złapania fanów za serce? Choć na chwilę? Na momencik?

ZOBACZ TEŻ: UWAGA! EMILY RATAJKOWSKI UJAWNIŁA SZCZEGÓŁY SWOJEJ DIETY!

Co o tym sądzicie?