Kate Middleton jest znana ze swoich lśniących, zadbanych włosów. I chociaż nie ma żadnej królewskiej zasady, która uniemożliwiłaby jej zmianę fryzury, księżna Cambridge stawia na ponadczasową elegancję i od wielu lat jest wierna jednej fryzurze.

Długie kasztanowe włosy to jej znak rozpoznawczy, który idealnie współgra z jej delikatną urodą i dopasowanymi, klasycznymi stylizacjami. Ale nawet księżnej może czasem przyjść ochota na małą zmianę. A jak wiadomo, podczas wakacyjnych miesięcy, wszystkie jesteśmy skłonne do lekkiego rozjaśnienia włosów.

TAK WYGLĄDAŁA DRUGA SUKNIA ŚLUBNA KATE MIDDLETON. PRAWIE NIKT JEJ NIE WIDZIAŁ!

Właśnie na takie odświeżenie wizerunku zdecydowała się Kate. Swój nowy wygląd księżna zaprezentowała na uroczystej kolacji w Londynie. Jej włosy, chociaż nadal pozostały w odcieniu głębokiego brązu, zyskały subtelne pojaśnienia.

Jak zwykle perfekcyjnie ułożone, pełne objętości, miękkie fale nabrały wielowymiarowości, dzięki mieniącymi się refleksom w odcieniach ciepłego karmelu. Jak widać czasem nie potrzeba wielkich metamorfoz, by zyskać świeży, kobiecy wygląd.

TEN JEDEN KRÓJ SUKIENKI, KTÓRY NOSI KSIĘŻNA KATE, SPRAWDZI SIĘ W KAŻDEJ SYTUACJI

Odmieniona Kate Middleton. W tym kolorze wygląda promiennie

Odmieniona Kate Middleton. W tym kolorze wygląda promiennie