W dzisiejszych czasach wiele osób nie wyobraża już sobie życia bez mediów społecznościowych. Codzienne publikowanie zdjęć i nagrywanie filmików to norma. Wirtualna rzeczywistość często staje się ważniejsza od prawdziwego świata. Dla celebrytów i gwiazd, social media spełniają jeszcze jedną, ważną funkcję – pozwalają na stałą komunikację z fanami.

Gwiazdą, która często dzieli się prywatnym życiem ze swoimi obserwatorami jest jedna z najpopularniejszych polskich projektantek Ewa Minge. Oprócz stałego kontaktu z fanami poprzez media społecznościowe, chętnie udziela również wywiadów w telewizji.

SZTUCZNA INTELIGENCJA POSTARZAŁA KIM KARDASHIAN I SELENĘ GOMEZ. SZOK!

Ostatnio pojawiła się w jednym z programów śniadaniowych, aby opowiedzieć o swoim najnowszym projekcie. Tym razem nie dotyczył on jednak nowej kolekcji ubrań.

Najnowsze przedsięwzięcie Ewy Minge to fundacja wspierająca osoby dotknięte ciężkimi chorobami. Projektanta była bardzo zadowolona z przebiegu wywiadu, a całą relację z wydarzenia udostępniła na swoim Instagramie. Wiele fanów Ewy było zachwyconych inicjatywą, a oprócz tego komplementowało wygląd projektantki, chwaląc jej nową fryzurę i świetną kondycję.

Pani Ewo super Pani wygląda
Moja królowa
Pięknie Pani wygląda

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA POZUJE W DŁUGICH WŁOSACH. FANI: „DUŻO MŁODZIEJ”

Projektanta przez długi czas nosiła kręcone włosy w odcieniu ciemnej czerwieni. Jednak już jakiś czas temu zdecydowała się na odważną zmianę. Początkowo wybrała klasycznego boba, a teraz na jej głowie pojawiło się bardzo kobiecie pixie w odcieniu ciemnej czekolady.

Odmieniona Ewa Minge w telewizji śniadaniowej

Odmieniona Ewa Minge w telewizji śniadaniowej