Jason Momoa postanowił wczoraj pozbyć się swoich charakterystycznych, długich włosów. Udostępnił na Instagramie film w nowej fryzurze i zwrócił uwagę na problem zanieczyszczenia środowiska plastikiem. „Aloha wszyscy”, zaczął nagranie, prosząc kogoś zza kadru, aby podał mu ścięte warkocze. Ujawnił, że zrobił to, aby nagłośnić sprawę jednorazowych torebek i butelek plastikowych.

„Jestem zmęczony tymi plastikowymi butelkami”, powiedział Momoa, który w czerwcu został mianowany rzecznikiem Programu Narodów Zjednoczonych ds. Ochrony Środowiska pod wodą. „Musimy się zatrzymać. Plastikowe widelce. Całe to g**no. Po prostu trafia do naszej ziemi, do naszego oceanu”, powiedział aktor podczas nagrywania filmu.

Aktor „Aquamana”, który był na Hawajach podczas obcinania włosów, zaznaczył, że był świadkiem zanieczyszczenia oceanu podczas owej wizyty. „To takie smutne, więc proszę o wszystko, co możesz zrobić, aby wyeliminować w swoim życiu plastiki jednorazowego użytku. Pomóżcie mi”.

Tragiczna historia Jasona Momoa

„Musimy wyeliminować plastiki jednorazowego użytku z naszego życia i z naszych mórz. Plastikowe butelki, plastikowe torby, opakowania”, dodał aktor. Nowa fryzura była niespodzianką dla fanów Momoa, a wielu obserwatorów na Instagramie komentuje metamorfozę w jeden sposób: „nieeeee”.

Charakterystyczne długie fale Momoa były integralną częścią jego wizerunku przez lata – a jego poświęcenie dla akcesoriów do włosów było tak silne, że wypuścił nawet własną kolekcję gumek do włosów.

 

Sonda

Jason momoa

Czy po tym geście dla środowiska jeszcze bardziej lubisz Jasona?

Ile lat mają „Królowe życia”? Oto wiek Dagmary Kaźmierskiej, Laluny Unique i innych