Mimo wciąż zmieniających się trendów w stylizacji włosów, są pewne fryzury, które nie wychodzą z mody już od dobrych kilku sezonów. Chodzi oczywiście o wysokie kucyki i niedbale upięte koczki. To jedne z ulubionych sposobów na szybką stylizację, które sprawdzają się zawsze. A w szczególności, kiedy dopada nas klasyczny bad hair day.

Wiedzą o tym również projektanci mody, którzy chętnie czerpią inspirację z ulicznego stylu. W ubiegłym sezonie punkową wersję zaproponował dom mody Givenchy, a teraz swoją interpretację klasycznego kucyka ogłosiła kolejna projektantka.

Najlepsze makijaże i fryzury gwiazd z gali MTV VMA

Podczas nowojorskiego tygodnia mody Gabriela  Hearst przedstawiła nową wersję klasycznego kucyka. To kolejny pomysł na szybką fryzurę, który polega na związaniu pasm w niskie upięcie tuż przy karku.

Stylizacja zajmie Ci nie więcej niż trzy minuty, dlatego jest to świetna propozycja, która uratuje Twój poranek. Podobną wersję upięcia przedstawiła marka Proenza Schouler.

Cudne upięcia włosów. To najmodniejsze fryzury na nadchodzącą jesień

Wszystkie pasma są gładko zaczesane do tyłu w ciasno związany kucyk. Aby nadać całości eleganckiego wyglądu możesz ozdobić całość skórzanym paskiem w kolorze bieli lub czerni.

Gabriela Hearst

 

Gabriela Hearst