Kok to jedna z najbardziej uniwersalnych fryzur, którą kochamy przede wszystkim za wygodę i łatwość w stylizacji. Co więcej, to banalne upięcie daje nam naprawdę szerokie pole do popisu — od eleganckich koków na karku, aż po niedbałe messy bun na czubku głowy — możliwości jest naprawdę wiele. A jedną z ciekawszych, ale wciąż łatwych do wykonania propozycji na to wszędobylskie upięcie, może być stylowy kok Lili Reinhart.

Lili Reinhart ostro o retuszu: „Media społecznościowe są niebezpieczne dla naszego zdrowia”

Gwiazda „Riverdale” pojawiła się na gali SAG w zjawiskowej biało-czarnej sukni, którą połączyła z delikatnym makijażem i skromną fryzurą. Dzięki eleganckiej stylizacji, Reinhart zrobiła prawdziwą furorę na czerwonym dywanie, jednak niespodziewanie, to jej fryzura skupiła na sobie największą uwagę.

10 niebanalnych pomysłów na koka. Zakochasz się!

Z pozoru klasyczny kok baleriny, został urozmaicony o mały, ale bardzo romantyczny detal. Fryzjer gwiazdy, Renato Campora, zdecydował się otoczyć kok drobnym warkoczem, splecionym z włosów gwiazdy. Dzięki tej banalnej, ale niezwykle efektownej sztuczce, ta nieco opatrzona już fryzura, zyskała zupełnie inny charakter, wzbudzając zachwyt nie tylko fanów gwiazdy, ale i międzynarodowych stylistów.

Lili Reinhart podzieliła się ważnym wyznaniem. Od lat cierpi na tę przypadłość

Fryzura, choć w tym przypadku wykonana na wielkie wyjście, z powodzeniem nada się także, na co dzień. Jest bardzo kobieca i efektowna, a przy tym wciąż wygodna i łatwa do wykonania.