Nadszedł czas, aby kok, którego zawiązujemy po pracy, zrobił miejsce na coś bardziej nowoczesnego. W mediach społecznościowych pojawiła się nowa fryzura, na której punkcie już mamy obsesję.

Olejek jojoba na włosy – jak go używać, by osiągnąć maksymalne korzyści?

Koczek został poddany nowoczesnej metamorfozie. W przeciwieństwie do nisko umiejscowionego koka supermodelki z lat 90. i fryzur, które widywaliśmy u Belli Hadid i Kendall Jenner, tinkerbell mocno osadza się na terytorium górnych partii głowy. Nowoczesna odsłona tej fryzury skłania się nieco bardziej ku romantycznej odsłonie. Jest uroczy i świeży.

Lili Collins wybrała koczek na galę rozdania nagród Emmy. Połączyła kok z półprzezroczystą sukienką. Jej stylista, fryzur Gregory Roussel powiedział, że stylizacja ta wydawała się bogata dzięki zdrowemu i błyszczącemu wykończeniu. Do fryzury dodał również francuską grzywkę. Tinkerbell pojawił się na Instagramie w 2019 roku. Stylistki nosiły go luźniej z włosami, delikatnie zebranymi ku górze. To piękna fryzura dla dziewczyn o kręconych włosach. Delikatne dziecięce włoski wokół karku są wyjątkowo słodkie. Jennifer Lopez również jest zwolenniczką koka tinkerbell, chociaż można zauważyć, że jej ostatnie interpretacje pomijały grzywkę na rzecz delikatnie zagarniętych pasm do tyłu.

Oszustwo „na kosmonautę”. Ta kobieta straciła mnóstwo pieniędzy