Przyznajcie, która z Was nawet przez chwilę nie zastanawiała się nad przefarbowaniem włosów na przepiękne tęczowe kolory, które coraz częściej pojawiają się na ustach światowej sławy stylistów. To, czego obawiamy się najbardziej to coraz nowsze techniki koloryzacji. Czy pozwoliłabyś, aby kolorysta po prostu wylał na Twoją głowę farbę?

Jedna z najnowszych metod polega właśnie na wylewaniu farby na włosy. Taką technikę wykorzystuje Taylor Rae, kolorystka z Denver, która swoją dość stresującą metodą rozświetla nasze kanały na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: STYLIŚCI ZWARIOWALI NA PUNKCIE KOLORYZACJI WIDMO! ZOBACZ, JAK WYGLĄDA KOLOR…

Myślałam o tym od jakiegoś czasu i chciałam zobaczyć, co by się stało, gdybym wylała farbę do włosów na głowę klientki. Na początku zaczęłam od manekina, później znalazłem kobietę, która zgodziła się na tę zabawę.

– tłumaczy kolorystka.

Według Taylor sztuczka polega na naturalnie kapiącej farbie. Kolory należy dobierać odpowiedzialnie, tak aby wzajemnie się uzupełniały. Inaczej na włosach powstanie niepożądany, błotnisty efekt.

Z jednej strony jesteśmy zaniepokojone, z drugiej zafascynowane. Nowa technika budzi wątpliwości i mieszane uczucia jednak wiele internautek przyznaje, że chętnie poddałyby się takiej metodzie.

ZOBACZ TEŻ: OPAL HAIR, CZYLI NAJMODNIEJSZY ODCIEŃ TEGO SEZONU (FOTO)

Co o tym myślicie?