Ivanka Trump zaczynała karierę jako modelka, jednak z czasem porzuciła wybieg na rzecz polityki. Dziś jest prawą ręką swojego ojca, prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale przeszłość związana z branżą mody nadal jest widoczna. Na oficjalnych spotkaniach bizneswoman prezentuje się nienagannie, zachwycając poczuciem stylu i elegancji.

Przed podróżą do Ameryki Południowej we wrześniu 2019 roku Ivanka podjęła  decyzję związaną ze zmianą wizeruku. Do tej pory długie blond pasma zamieniła na zdecydowane cięcie. Jej nowa fryzura to klasyczny bob.

Ivanka Trump skróciła włosy. Ma fryzurę celebrytek

Według stylistów fryzur, decyzja o mocnym skróceniu włosów mogła wiązać się nie tylko ze zmianą wyglądu. Jej włosy odgrywają tu bardzo ważną rolę. Nowa krótsza fryzura wygląda bardziej profesjonalnie. To próba pokazania, że Ivanka ma teraz nową rolę, która wymaga profesjonalnego wizerunku w kontaktach z międzynarodowymi liderami sceny politycznej – powiedziała Stacy Jones, założycielka jednej z prestiżowych agencji marketingowych w Los Angeles w rozmowie z Instyle.

To nie jedyna zmiana, na jaką zdecydowała się bizneswoman. Dowodzą tego najnowsze zdjęcia. Ivanka rezygnuje z jednolitego blond koloru na rzecz nostalgicznej koloryzacji z lat 90.

Jesteście ciekawi jak Ivanka Trump wyglądała przed operacjami plastycznymi?

Bizneswoman właśnie zaprezentowała najnowszą fryzurę, a są nią pasemka w odcieniu ciepłego miodu, które przeplatają się w chłodnym, bardzo jasnym blondem. Być może w tym przypadku również potwierdzi się, że jest to zapowiedź poważnej zmiany zawodowej.