Trendy w stylizacji włosów zmieniają się w mgnieniu oka, a wiele z nich czerpie inspirację z przeszłości. Stylizacje, które kilkanaście lat temu były wielkim hitem powracają jak bumerang. Ostatnim odkryciem okazało się być cięcie Shaggy Hair. Na tę propozycję w stylu lat 70. zdecydowały się już m.in. Anne Hathaway i Milla Jovovich.

A teraz nową modę lansuje sama Hilary Duff przedstawiając swoją propozycję na fryzurę, która była bardzo popularna jeszcze kilka lat temu. I chociaż decyzja o zrobieniu grzywki na lato może niektórym wydawać się mało logiczna, to patrząc na najnowsze zdjęcie celebrytki można przyznać tylko tyle, że była to naprawdę dobra decyzja.

POWROTU TEJ FRYZURY NIE SPODZIEWAŁ SIĘ NIKT. TO NAJMOCNIEJSZY TREND TEGO LATA

Piosenkarka zdecydowała się na grzywkę, która jeszcze kilka lat temu biła rekordy popularności. Chodzi oczywiście o wersję na dwa boki, którą uwielbiały takie gwiazdy jak Jessica Alba, Nicole Richie, a nawet sama Kate Middleton.

Hilary Duff najwidoczniej postanowiła odświeżyć ten trend i mimo że to niewielka zmiana to ten drobiazg sprawił, że wygląda jak prawdziwa retro gwiazda.

MOCNA ZMIANA NATALII SIWIEC. CELEBRYTKA JESZCZE NIGDY NIE MIAŁA TAKICH WŁOSÓW

Nowa fryzura Hilary Duff to nieoczekiwany powrót jednego z największych trendów