Uwielbiamy metamorfozy. Każda kobieta, która zdecydowała się na zrobienie grzywki lub modnego boba wie, że układanie odrastających włosów może być nie lada wyzwaniem. Co zrobić z włosami średniej długości? Jak układać odrastającą grzywkę? Nina Dobrev znalazła na to sposób.

Aktorka wiele razy zachwycała nas fryzurami. Pamiętamy zarówno jej czarujące fale, jak i króciutkiego boba z grzywką. Nina nie raz udowadniała, że potrafi zmieniać się jak kameleon.

ZOBACZ TEŻ: CHRISSY TEIGEN JUŻ TAK NIE WYGLĄDA! MODELKA OBCIĘŁA WŁOSY (FOTO)

Jej najnowsza metamorfoza, stworzona przez fryzjera celebrytów Chrisa McMillana, wygląda niesamowicie. Włosy układają się idealnie. Wyglądają elegancko i stylowo.

Fryzjer podzielił się zdjęciem aktorki na Instagramie. Obok opublikowanego zdjęcia napisał, że to najlepszy sposób na zapuszczenie włosów po bobie. Delikatna faktura, wspaniała objętość i pasująca do kształtu twarzy grzywka. Choć to fryzura przejściowa, jest naprawdę na czasie! Naszym zdaniem aktorka prezentuje się rewelacyjnie! Jeśli zapuszczacie włosy, to z jej zdjęciem warto udać się do fryzjera!

ZOBACZ TEŻ: DEMI LOVATO RZUCIŁA ODCHUDZANIE. NA INSTAGRAMIE POCHWALIŁA SIĘ EFEKTAMI!

Podoba się Wam?