Moda na naturalny wygląd już od jakiegoś czasu jest obecna w makijażowych trendach. Make up no make up to nowy sposób na lekki, świeży wygląd. Styliści fryzur również coraz częściej proponują koloryzacje zbliżone do naturalnych odcieni włosów. Platynowy blond powoli ustępuje miejsca delikatnym refleksom, które dają efekt pasm rozjaśnionych słońcem.

Ale wśród wakacyjnych trendów w koloryzacji jest jeszcze jeden mocny trend. Słabość do pastelowych kolorów mają szczególnie celebryci, którzy uwielbiają bawić się swoim wizerunkiem.

Nie tak dawno Ania Lewandowska dała się skusić na delikatny różowy akcent we włosach. W jej ślady poszła właśnie Julka Wróblewska, która również wybrała oryginalny pomysł na koloryzację.

ZOBACZ TEŻ: ANIA LEWANDOWSKA W RÓŻOWYCH PASEMKACH. WYGLĄDA NATURALNIE I DZIEWCZĘCO

Na jednym z jej ostatnim zdjęć na Instagramie jej włosy są pełne niebieskich pasemek. Fryzura przypadła do gustu internautom, którzy chętnie komplementowali jej nowy wygląd:


Ojejciu, jakie urocze zdjęcie!
Ślicznie wyglądasz
Ooo ale masz śliczne włoski
Przepiękne zdjęcie!

style=”overflow:hidden;”>

Dopełnieniem nowej koloryzacji jest dziewczęce upięcie. Aktorka zaplotła włosy w półkoczek zawiązany na górze głowy. Reszta pasm swobodnie opada na ramiona. Połączenie niebieskich pasemek z naturalnym, jasnym blondem to strzał w dziesiątkę! A Wam jak się podoba?

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER WYGLĄDA DOKŁADNIE JAK JEDNA Z SIÓSTR. WSZYSTKO PRZEZ NOWĄ FRYZURĘ

Nieoczekiwana zmiana u Julki Wróblewskiej. Aktorka ma niebieskie włosy