Myśląc o zabiegach pielęgnacyjnych, z których korzystają hollywoodzkie gwiazdy, zazwyczaj wydaje nam się, że to skomplikowane i kosztowne metody. Tymczasem większość aktorek i piosenkarek lubi dbać o swoją urodę w domowym zaciszu.

Tak jest w przypadku Belli Thorne , która na swoim Instagramie podzieliła się sztuczką, której używa, by rozjaśnić włosy. I wcale nie chodzi tu o wielogodzinne zabiegi w salonie fryzjerskim.

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, KTO ZAINSPIROWAŁ BELLĘ THORNE DO NOSZENIA… WŁOSÓW POD PACHAMI

Nagrała filmik, w którym pokazuje swoim fanom prosty trik – aby jej włosy zachowały naturalnie jasny odcień, aktorka płucze je w piwie. Dla wszystkich zaniepokojonych – tak, to piwo. To sposób na naturalne rozjaśnienie włosów. Wiele osób uważa, że to działa. W moim następnym filmiku moje włosy będą blond i to pomoże mi uniknąć wizyty w salonie .

Według fryzjerów ta sztuczka naprawdę działa. Alkohol w piwie działa podobnie jak szampon oczyszczający – pomaga pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń i oczyszcza kolor – tłumaczy Angela Calisti słynna stylistka gwiazd.

Taki zabieg może delikatnie zmienić odcień włosów, ale jeśli szukasz naprawdę spektakularnej odmiany, nic nie działa lepiej niż wizyta w profesjonalnym salonie fryzjerskim.

ZOBACZ TEŻ: BELLA THORNE ZDRADZIŁA, JAK UKRYWA BLIZNY PO TRĄDZIKU. METODA NIEBANALNA, ALE…

Co Wy na to?