Impreza sylwestrowa tuż tuż, a Ty nie wiesz jeszcze co zrobić z włosami? To jeden dzień w roku, w którym możesz naprawdę zaszaleć i postawić na olśniewający blask – pomoże Ci w tym Tinsel Hair czyli jeden z najgorętszych karnawałowych trendów.

Wprawdzie już pisałyśmy o Tinsel Hair , ale nie zaszkodzi odświeżyć nieco pamięć, tym bardziej, że to idealna fryzura na dzisiejszy wieczór i rozpoczynający się karnawał! Tinsel Hair to nic innego jak włosy zanurzone w magicznym blasku. Cała zabawa polega na pokryciu cienką warstwą brokatu poszczególnych, cienkich pasm. Skomplikowane? Nie martw się w rzeczywistości nie jest to takie trudne.

ZOBACZ TEŻ: ZABŁYŚNIJ W SYLWESTROWĄ NOC! ZEBRAŁYŚMY DLA CIEBIE NAJLEPSZE BEAUTY HACKI!

Tinsel Hair można porównać do Fairy Dust w makijażu. Z tą różnicą, że drobny brokatowy wędruje z powiek i warg i przesuwa się wyżej na włosy.

Do stworzenia fryzury potrzebujesz brokatowego pyłku, który dobrze jest utrwalić za pomocą żelu do włosów. A jeśli oczekujesz bardziej subtelnego efektu po prostu dodaj kilka błyszczących cienkich nitek do poszczególnych pasm włosów. Zacznij owijać nitkę wokół włosów od ich nasady albo środka, a następnie mocno przeciągnij pętelkę, by świecący dodatek utrzymał się przez cały wieczór. Powtórz to jeszcze na kilku pasmach i gotowe!

ZOBACZ TEŻ: 5 BŁĘDÓW W PIELĘGNACJI WŁOSÓW, KTÓRE TWÓJ FRYZJER CHCIAŁBY, ABYŚ PRZESTAŁA ROBIĆ

Zaszalejecie?