Która kobieta nigdy nie próbowała samodzielnie obciąć sobie włosów – niech pierwsza rzuci kamieniem. Pokusa, by w domowym zaciszu odmienić swój wizerunek, jest naprawdę duża. Tym bardziej, że w Sieci aż roi się od poradników na ten temat. Wystarczy chwila, by wyrównać końcówki albo zrobić sobie upragnioną grzywkę.

Grzywka: przed i po. Te metamorfozy zadziwiają!

Przynajmniej teoretycznie, bo zazwyczaj efekty takich eksperymentów bywają opłakane. Ona się o tym dobitnie przekonała. Ta sympatyczna nastolatka mogła się pochwalić długimi, pięknymi włosami z przedziałkiem na środku. Kilka dni temu stwierdziła jednak, że potrzebuje odmiany.

Sięgnęła po tutorial na temat własnoręcznego tworzenia grzywki i wcieliła go w życie.

Dziewczyna wykorzystała popularny sposób, który polega na wyczesaniu niewielkiego pasma na środek czoła i skrócenia go mniej więcej do wysokości brwi. W oglądanych przez nią filmikach to zawsze kończyło się dobrze. Jednak nie tym razem…

Niepewnie chwyciła za nożyczki i wykonała nieodwracalne cięcie. Kiedy po wszystkim zobaczyła swoje odbicie w lustrze – zamarła. Przerażona mina to najlepszy dowód, że liczyła jednak na nieco inny efekt.

Film z tego niefortunnego zdarzenia opublikowała na Instagramie, a później trafił na popularny serwis 9gag. Do dziś obejrzało go ponad 4 mln internautów.

Girl Cuts Her Bangs, Surprised after the reveal

✂️ 😮I've done the same.📹myleeclarke & BeltonChantal

Gepostet von 9GAG am Freitag, 12. April 2019

Niektórzy są przekonani, że to tylko niewinny dowcip i nastolatka wcale się tak nie oszpeciła. Czas rozwiać wszelkie wątpliwości i zobaczyć zdjęcia dodane przez nią już po samodzielnym cięciu. Wciąż ma grzywkę, choć nie wygląda tak źle, jak na nagraniu…

Hit! Curtain bangs, czyli grzywka, która poprawia rysy twarzy!