Mimo że lato trwa w najlepsze, najwięksi styliści fryzur już szykują niespodzianki na zbliżającą się jesień. Wśród najpiękniejszych koloryzacji nie zabraknie głębokich, intensywnych brązów, wyrazistych czerwieni i subtelnych, stonowanych blondów. Znajdzie się również coś dla zwolenniczek naturalnych koloryzacji.

Tej jesieni wybór modnych kolorów włosów będzie naprawdę szeroki. Do mody znów powracają czerwone, odważne odcienie, które już są lansowane przez takie gwiazdy jak Rihanna czy Zendaya. Zobacz wszystkie najpiękniejsze propozycje i zainspiruj się na nadchodzącą jesień.

Kolor wina

Rude odcienie powoli wracają do łask, ale w tym przypadku dominującym odcieniem jest przygaszona czerwień, lekko wpadająca z ciepłe, fioletowe tonacje.

RUDY – TEN KOLOR POKOCHAŁY GWIAZDY!

Ciemna-ciepła czekolada

To głęboki, wyrazisty kolor, który wygląda pięknie szczególnie na długich i półdługich włosach. Ciemne od nasady są stopniowo rozjaśniane pasmami w tonacji mlecznej czekolady. Całość wygląda bardzo efektownie!beżowy blond
Dla fanek miodowych odcieni blondu mamy dobrą wiadomość. W jesiennych trendach dominować będą słoneczne i jednolite koloryzacje. To alternatywa do mroźnych, bardzo jasnych odcieni.

BLUNT CUT: NOWA PIĘKNA PROPOZYCJA FRYZURY NA JESIEŃ

bardzo ciemny blond
Ciemne pasma o błyszczącej poświacie to kolejna propozycja na jesień. Głęboki, intensywny odcień brązu w stylu Kim Kardashian.