Niegdyś, jednym z najbardziej ekscytujących elementów sezonu zimowego było biegnie do Starbucksa, po pyszne świąteczne kawy. Naszą ulubioną była zawsze piernikowa latte. W tym roku zima i wszystkie związane z nią przyzwyczajenia oraz zwyczaje wyglądają inaczej. Okazuje się jednak, że świąteczna kawa jest teraz doskonałą inspiracją na modną koloryzację włosów.

Koloryzację zaczyna się od głębokiego koloru kawy. Dodane odcienie jaśniejsze (np. miedziane) powodują, że fryzura powoli zaczyna przybierać kształt najmodniejszej koloryzacji w sezonie zimowym. Jaśniejsze odcienie przypominają dodawane do kawy mleko. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na włosach znalazło się kilka odcieni brązu i czerwieni, które również pojawiają się w naszych świątecznych kubkach.

Sam napój jest pyszny, więc śmiało można ekscytować się tą piękną inspiracją. To wspaniały wybór dla brunetek, które pragną subtelnej zmiany.

Koloryzacja włosów – dlaczego warto skorzystać z salonu i profesjonalisty? Rozmawiamy z Marylą Kaczmarek, ambasadorką marki System Professional

Koloryzacja włosów inspirowana żywnością oraz napojami to prawdziwy hit tego sezonu. Pomysłów jest coraz więcej. Sstają się coraz bardziej kuszące. Każda z tych koloryzacji jest inna i jedyna w swoim rodzaju. Włosy w kolorze piernikowego latte można interpretować na wiele sposobów. Poniżej zgromadziłyśmy dla Was kilka rewelacyjnych fotografii, z którymi możecie udać się do stylistki. Te dziewczyny inspirowały się piernikowym latte! Mniam!

Modna koloryzacja włosów

5 mało znanych trików, które sprawią, że będziesz rzadziej myć włosy