Ile z nas codziennie rano przestawia budzik, żeby pospać pół godzinki dłużej? Ile z nas przez drzemkę odpuszcza mycie włosów? I w końcu, ile z nas przez brudne włosy nie czuło się komfortowo podczas ważnego spotkania i nie wykorzystało stu procent swojego potencjału?

Do tej pory mogłaś odkryć wiele cudownych suchych szamponów. Niestety niekiedy nawet one nie są w stanie ukryć, że włosy wymagają gruntownego oczyszczenia. Możesz powalczyć jeszcze metodą aplikacji. Legendarny fryzjer, który stoi są bobem Kendall Jenner i kultowym lookiem Farry Fawcett z lat 70. opowiedział o technice, która być może zrewolucjonizuje Twoje życie. Czego potrzebujesz? Suszarki.

ZOBACZ TEŻ: LUBISZ SUCHE SZAMPONY? TEN GENIALNY TRIK ZMIENI TWOJE ŻYCIE NA ZAWSZE!

Wiele kobiet „suszy” suchy szampon, wiele z nich wyczesuje go szczotką lub usuwa palcami. Jednak tu wcale nie chodzi o suszarkę, a o powietrze, które z niej płynie. Musi być zimne. Działa podobnie jak zimna woda, którą spłukujesz włosy po myciu. Zamyka łuski włosa, pozostawiając lśniące wykończenie.

Gorące powietrze powoduje, że resztki suchego szamponu rozpuszczą się we włosach, a nam zależy wyłącznie na przesuwaniu szamponu po włosach– tłumaczy fryzjer.

ZOBACZ TEŻ: WOW! WIEDZIAŁAŚ, ŻE NAJLEPSZY SUCHY SZAMPON SKRYWA SIĘ W TWOJEJ KOSMETYCZCE?!

Metoda ta powinna działać na wszystkich teksturach. Dodatkowo możemy polecić Wam używanie suchych szamponów dostosowanych do koloru włosów. W ten sposób unikniecie szybkiego rozszyfrowania przez otoczenie!

Korzystałyście z tej techniki?