Joanna Moro szerszej publiczności jest znana głównie z roli Anny German. Udział w serialu opowiadającym o losach artystki, przyniósł jej ogromną popularność. Delikatna uroda i talent wokalny aktorki szybko zostały docenione przez producentów i pomogły zdobyć grono fanów.

Pomimo zakończenia emisji serialu, jej kariera nadal trwa. Niedawno aktorka była gościem telewizji śniadaniowej. W programie opowiadała o kolejnych projektach, w których planuje wziąć udział. Joanna przygotowała także sporą niespodziankę swoim fanom – pokazała się w nowym wydaniu, zupełnie zmieniając dotychczasowy wizerunek.

HONORATA SKARBEK W KRÓTKICH WŁOSACH. FANI: „NICZYM KIM KARDASHIAN”

Do tej pory aktorka nosiła delikatnie pofalowane, naturalne włosy w kolorze pszenicznego blondu. Ten wygląd to jednak przeszłość. Artystka zdecydowała się na mocne cięcie włosów. Metamorfoza bardzo spodobała się jej fanom:

Bardzo ładnie
Super fryzurka.Taka twarzowa i romantyczna
Ślicznie tylko tak dorosłej
Asia, taki look to sukces murowany!!!
fryzurka petarda
Super jaka zmiana brawo

Aktorka postawiła na klasycznego boba, który wciąż jest faworytem wśród gwiazd. Kolor włosów pozostał ten sam – jasny, naturalny blond. Cała fryzura została wzbogacona o jeszcze jeden element – prostą grzywkę. W tym wydaniu Joanna prezentuje się bardzo elegancko i niezwykle kobieco. A Wam jak podoba się jej nowy wizerunek?

MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA POZUJE W DŁUGICH WŁOSACH. FANI: „DUŻO MŁODZIEJ”