Pszczoły są niezbędną częścią naszego ekosystemu. Bez nich, życie na ziemi mogłoby nie przetrwać nawet… kilku lat. Cudowne właściwości miodu i innych wytwarzanych przez nie składników znane są od tysiącleci i znajdują zastosowanie w medycynie i pielęgnacji. Barwa Cosmetics postanowiła wykorzystać dary pszczół i stworzyła linię Honey Hair do włosów wypełnioną po brzegi miodem, mleczkiem pszczelim i propolisem.

Barwa Cosmetics – jedna z ulubionych marek włosomaniaczek – podjęła się wyzwania, by sprostać potrzebom bardzo zniszczonych i suchych włosów. Odpowiedzią jest linia Honey Hair, w której zamknęła efekt pracy pszczół: miód, propolis i mleczko pszczele. Dodatkowo formuły produktów zostały wzbogacone olejem lnianym, masłem shea, proteinami ryżu oraz probiotykiem, aby zregenerować nawet najbardziej wymagające włosy. Doskonale sprawdzi się w pielęgnacji włosów prostych, jak i falowanych lub kręconych. Jakie działanie zatem kryją w sobie te słodkie składniki aktywne?

Nowości kosmetyczne z innowacyjną różową witaminą

• MIÓD – głęboko nawilża, działa odżywczo i regenerująco na włosy i skórę głowy, dostarcza im potężnej porcji witamin, kwasów i antyoksydantów.

• PROPOLIS – jest niezwykle bogaty w flawonoidy, mikro oraz makro elementy, substancje lipidowo-woskowe, kwasy tłuszczowe, enzymy, białka, kumarynę, sterole, aldehydy
oraz witaminy, dzięki czemu skutecznie odżywia i regeneruje włosy, a także nadaje im gładkość i miękkość.

• MLECZKO PSZCZELE – zawiera niezbędne dla włosów proteiny, węglowodany i witaminy – B1, B2, B6, B5, B8, B9, C i PP. Jest również bogatym źródłem minerałów, zwłaszcza potasu, magnezu, wapnia, żelaza, fosforu, siarki, manganu i krzemu. Ma działanie nawilżające, odżywcze i wygładzające.

Sprawdzone sposoby na płaski brzuch. Efekt zobaczysz bardzo szybko

Linia składa się z 6 produktów:

Szampon_HoneyHair_Nawilżająco-Kojący_wiz
1

Łagodny szampon nawilżająco-kojący

ŁAGODNY SZAMPON NAWILŻAJĄCO-KOJĄCY do włosów normalnych i suchych. W delikatny, ale skuteczny sposób oczyszcza oraz pielęgnuje włosy i skórę głowy. Opiera się
na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione
i zabezpieczone.
Dodatkowo zawiera:
Trehalozę – nawilża i koi włosy i skórę głowy.
Prebiotyk – wspiera mikrobiom skóry i włosów, chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Odżywka_HoneyHair_Nawilżająco-Wygładzająca
2

Miodowa odżywka nawilżająco-wygładzająca

MIODOWA ODŻYWKA NAWILŻAJĄCO-WYGŁADZAJĄCA przeznaczona do pielęgnacji włosów normalnych i suchych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione oraz zabezpieczone.
Dodatkowo zawiera:
Trehalozę – nawilża i zmiękcza włosy.
Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów.

Maska_HoneyHair_Nawilżająco-Wygładzająca_wiz
3

Bogata maska nawilżająco-wygładzająca

BOGATA MASKA NAWILŻAJĄCO-WYGŁADZAJĄCA
do pielęgnacji włosów normalnych i suchych. Opiera się
na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone.
Dodatkowo zawiera:
Trehalozę – nawilża i zmiękcza włosy.
Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów.
Bogata formuła maski gwarantuje multi-odżywienie, zdrowy i lśniący wygląd włosów.

Szampon_HoneyHair_Wzmacniająco-Regenerujący_wiz
4

Łagodny szampon wzmacniająco-regenerujący

ŁAGODNY SZAMPON WZMACNIAJĄCO-REGENERUJĄCY
do włosów bardzo zniszczonych. W delikatny, ale skuteczny sposób oczyszcza oraz pielęgnuje włosy i skórę głowy. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione
i zabezpieczone.
Dodatkowo zawiera:
Biotyna i bioflawonoidy – odżywiają cebulki włosów i regenerują kosmyki na całej ich długości.
Prebiotyk – wspiera mikrobiom skóry i włosów, chroni je przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Odżywka_HoneyHair_Wzmacniająco-Regenerująca_wiz
5

Miodowa odżywka wzmacniająco-regenerująca

MIODOWA ODŻYWKA WZMACNIAJĄCO-REGENERUJĄCA
do pielęgnacji włosów bardzo zniszczonych. Opiera się
na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone. Masło shea – nawilża, odbudowuje i chroni włosy przed uszkodzeniami.
Dodatkowo zawiera:
Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów.

Maska_HoneyHair_Wzmacniająco-Regenerująca
6

Bogata maska Honey Hair wzmacniająco-regenerująca

BOGATA MASKA WZMACNIAJĄCO-REGENERUJĄCA do włosów bardzo zniszczonych. Opiera się na drogocennych skarbach natury – miodzie, mleczku pszczelim oraz propolisie, które spektakularnie poprawiają stan włosów, dzięki czemu stają się one doskonale odżywione, wzmocnione i zabezpieczone.

Dodatkowo zawiera:

Masło shea – nawilża, odbudowuje i chroni włosy przed uszkodzeniami.

Olej lniany – odżywia włosy, regeneruje je i zapobiega łamaniu się końcówek włosów. Bogata formuła maski gwarantuje multi-odżywienie, zdrowy i lśniący wygląd włosów.