Miley Cyrus samodzielnie obcięła włosy. W maju Internet lekko się załamał, kiedy gwiazda pojawiła się w Saturday Night Live z nowoczesnym podejściem do znanego wszystkim na TikToku trendu, czyli samodzielnego obcinania długich włosów. Teraz gwiazda postawiła na fryzurę księżnej Diany z lat 80. i o dziwo, choć fryzura ta wzbudza kontrowersje ze względu na swój unikalny wygląd, kobiety z całego świata popędziły do salonów fryzjerskich, by podjąć się tej ciekawej metamorfozy.

Dlaczego rodzina królewska nie zaakceptowała pierścionka zaręczynowego księżnej Diany

Fryzura księżnej Diany

Miley udostępniła na Insta Stories zdjęcie w bieliźnie. Blond fale stylizowane na krótkie boki i dużą ilość włosów na czubku głowy przyćmiły zgrabną figurę piosenkarki. Fryzura ta wygląda bowiem dokładnie tak samo jak fryzura księżnej Diany, która niegdyś została przyłapana przez fotografów podczas dnia wolnego od pracy.

Fryzura księżnej Diany

Mullet jest skrzyżowaniem fryzur z lat 90. i 80. Popularność tego cięcia wzrosła głównie przez buntowniczy styl. Wzbudza duże  kontrowersje. Dlaczego? Już spieszymy z tłumaczeniem. Z pozoru nie przypomina nowoczesnej klasycznej kobiecej fryzury. Jest raczej fryzurą z tak zwanej starej szkoły.

Jeśli masz tę wspaniałą fryzurę pozwalaj włosom wysychać na powietrzu. Suszarki używaj tylko pod koniec procesu suszenia.  Będzie dużo bardziej naturalna jeśli użyjesz do tego odpowiednich produktów do włosów dodających objętości. Co sądzicie na temat tej fryzurki? Podoba się wam?

Fryzura Diany

Oni w ogóle nie wyglądają na swój wiek. Nie uwierzysz, ile tak naprawdę mają lat!

Szukasz inspiracji na ciekawą metamorfozę włosów? Codziennie piszemy dla Ciebie o najnowszych trendach fryzjerskich, ciekawych promocjach na kosmetyki do włosów i oczywiście nowościach kosmetycznych. Poniżej znajdziesz garść przydatnych i najświeższych artykułów dotyczących metamorfoz oraz pielęgnacji włosów latem.

Ten jeden dodatek zapewni Ci fryzurę jak z Pinteresta. Kosztuje grosze!

Domowy szampon oczyszczający – trzy genialne przepisy

Szukasz pomysłu na letnią koloryzację włosów? Wypróbuj Coconut Candy