Miley Cyrus słynie ze sporego dystansu zarówno do siebie, jak i otaczającego ją hollywoodzkiego świata. Po głośnym rozstaniu z mężem, Liamem Hemwsworthem, o którym przez długi czas rozpisywały się media, piosenkarka zachowuje się tak, jakby całe wydarzenie, nie zrobiło na niej specjalnego wrażenia.

Gwiazda szybko znalazła szczęście w nowym związku. Jej obecnym partnerem jest Cody Simpson, z którym Miley tworzy udaną parę i zupełnie nie przejmuje się kolejnymi plotkami, które pojawiają się na jej temat. Coraz częściej spędza czas z rodziną, publikując kolejne filmiki i zdjęcia na swoim Instagramie.

Miley Cyrus i Cody Simpson w dopasowanych stylizacjach. Fani: niestosowne

Ostatnio o zmiany wyglądu gwiazdy dba jej mama. Kiedy Miley była w szpitalu z powodu zapalenia migdałków, nie przeszkadzało jej to w tym, by poddać się metamorfozie.

Tish pomogła córce zmienić fryzurę i zajęła się jej ubiorem. Jak widać taka pomoc bardzo spodobała się Miley, która zrezygnowała z wizyty u fryzjera i poprosiła mamę o obcięcie włosów. Rezultat jej pracy został oczywiście udokumentowany na Instagramie.

Miley Cyrus przeszła metamorfozę. Wszystko odbyło się w… szpitalu

Zmiana fryzury to urodzinowa niespodzianka Miley, która w tym roku kończy 27 lat. Jak myślicie to dobry pomysł na świętowanie?

Wystąpiła w teledysku Miley Cyrus wzbudzając albo zachwyt, albo obrzydzenie