Mila Kunis zawsze była królową pięknych, zadbanych włosów. Jej brązowe pasma zazwyczaj układające się w delikatne, kobiece fale idealnie współgrają z oryginalną urodą i ciemną oprawą oczu. Tym razem gwiazda postanowiła nieco zaskoczyć swoich fanów, zmieniając ciemny brąz na jaśniejsze pasma.

Mila Kunis obcięła włosy! Wybrała jedną z najmodniejszych fryzur tego sezonu!

Amerykańska aktorka ukraińskiego pochodzenia słynie nie tylko z niebanalnej urody, ale także wielkiego talentu. Gwiazda ma na koncie rolę w takich filmach jak: Czarny łabędź i Księga ocalenia.

Niedawno odbyła się premiera najnowszego filmu Kunis Four Goog Days. Przedpremierowy pokaz na festiwalu filmowym w Sundance był dobrą okazją do zmiany wizerunku. Aktorka zdecydowała się na pięknie, słoneczne refleksy, które odświeżyły fryzurę i dodały jej dziewczęcego uroku. Jeśli zaś chodzi o stylizację, Mila pozostała wierna subtelnym falom.

Camila Cabello w krótkich platynowych włosach. Wygląda jak ikona stylu

Za metamorfozę odpowiedzialny jest stylista gwiazd Chad Wood, który udostępnił zdjęcie nowej fryzury aktorki na swoim Instagramie z podpisem Morning Sundance. Tak subtelna zmiana w wyglądzie wystarczyła, by odświeżyć wizerunek i dodać całości zmysłowego blasku.