Perfekcyjny wizerunek Pierwszych Dam to temat pilnie strzeżony przez najlepszych fryzjerów i wizażystów. Nad ich nienagannym wyglądem pracuje cały zespół specjalistów, którzy czuwają nad każdym, nawet najdrobniejszym elementem ich wizerunku. Przynajmniej tak jest na oficjalnych uroczystościach, bo kiedy przychodzą wakacje nawet Pierwsze Damy mogą pozwolić sobie na odrobinę swobody…

A najlepszym przykładem jest najnowsze zdjęcie Michelle Obamy. Młodsza córka pary prezydenckiej właśnie ukończyła szkołę średnią. Z tej okazji cała rodzina wybrała się na długie wakacje po Europie. Takiego wydarzenia nie mogli odpuścić fotoreporterzy, a jedno ze zdjęć, które udało im się zrobić Michelle Obamie wywołało niemałe poruszenie. Internauci w szczególności zwrócili uwagę na jej wakacyjną fryzurę.

ODMIENIONA KATE MIDDLETON. W TYM KOLORZE WYGLĄDA PROMIENNIE

Kiedy fotografia trafiła do internetu, od razu zaczęła być szeroko komentowana. Tysiące ludzi zaczęło udostępniać zdjęcie Michelle Obamy na Twitterze w jej pełnych objętości, naturalnych lokach.

Nic dziwnego, że jedno zdjęcie wywołało tyle zamieszania. Była Pierwsza Dama zazwyczaj preferuje gładko zaczesane włosy. Na oficjalnych spotkaniach często pojawiała się również w wysokiej jakości perukach. Wakacyjny wygląd zdecydowanie odbiega od jej oficjalnego wizerunku, ale musimy przyznać, że wygląda genialnie w obu wersjach.

KSIĘŻNICZKA EUGENIA W NOWEJ FRYZURZE. TO JEJ PIERWSZA TAK DUŻA ZMIANA OD ŚLUBU!

A Wam jak się podoba?